Sosyal Medya

20 Yaş altı sokağa çıkma yasağı ile gelen komik Twitter paylaşımları!

Dün akşam, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 20 yaşın altındaki kişilere sokağa çıkma yasağı geldiğini bildirmesinin ardından Twitter birbirinden komik paylaşımlar ile çalkalandı.

20 Yaş altı sokağa çıkma yasağı ile gelen komik Twitter paylaşımları!

Koronavirüs ile mücadelede alınan yeni tedbirler kapsamında, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 20 yaşın altındaki kişilere sokağa çıkma yasağı geldiğini açıklamasının ardından, Twitter üzerinden yapılan birbirinden komik paylaşımlar herkesi güldürdü.

20 Yaş altı sokağa çıkma yasağı ile gelen komik Twitter paylaşımları!

Koronavirüsün yayılma hızını durdurmak için dünya da olduğu gibi ülkemizde de çeşitli önlemler alınmaya devam ediyor. Özellikle de son dönemde alınan kararlar ile bu önlemler daha da artırılarak sıkılaştırıldı. Dün akşam, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklaması ile birlikte 20 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma yasağının getirilmesi ise bunun son örneğiydi.

Bu karar ile birlikte sosyal medyada Aleyna Tilki başta olmak üzere Şahin Kendirci ve Beren Gökyıldız gibi genç şarkıcılar ve çocuk oyuncuların da sokağa çıkamayacak olduğu konuşulmaya başlandı. Bunun yanında Twitter üzerinden 20 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma yasağına dair, birbirinden komik paylaşımlar herkesi güldürdü. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan o paylaşımlara hep birlikte göz atalım;

Yorumlar
:) :) :) :) :)
en komiği kesinlikle dedenin 16 yaşımdayım demesi :D :)
Cevapla
Leyli
Bence herkesede yasak olmali.Cunki gececek virus her ihtimaldede gecebilir
Cevapla
can
peki para nereden gelecek?
Alperen
Harika valla
Cevapla
bülent
takma bıyık lazım.
Cevapla
Kaan
Alibaba .com
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.