Sosyal Medya

Acun Ilıcalı Netflix'e rakip olmak için kolları sıvadı!

Ülkemizin en önemli televizyoncularından biri olan Acun Ilıcalı, iddialara göre Netflix'e rakip olmak için kolları sıvadı. İşte detaylar!


Türk televizyonculuğunun hali hazırdaki en önemli isimlerinden birisi olan Acun Ilıcalı, yeni bir projenin peşinde olabilir. Kendi kanalı olan TV8'de yayınlamış olduğu Survivor, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Masterchef ve daha pek çok program ile reytingleri alt üst eden başarılı ismin şimdiki hedefi ise Netflix'e rakip yeni bir platform kurmak. Gelen iddialara göre Acun Ilıcalı bunun için çalışmalara şimdiden başladı bile. İşte detaylar!

Acun Ilıcalı Netflix'e rakip olmak için kolları sıvadı!

Türkiye'de televizyonculuk denince akla gelen en başarılı kişilerden birisi olan Acun Ilıcalı, her zaman daha fazlasını aramaktan da geri durmuyor. Ortaya atılan iddialara göre ünlü ismin şimdiki hedefi ise Netflix'e rakip olabilecek yeni bir projeyi hayata geçirmek. Hatta Ilıcalı'nın bunun için Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan gerekli onayları almak için harekete geçtiği bile söyleniyor. Ayrıca oluşturulacak yeni platformun yerel mi olacağı yoksa uluslararası mı olacağı noktasında da önemli iddialar var.

Buna göre yeni platform ilk olarak yalnızca ülkemize hitap edecek ve başarılı olursa uluslararası boyut kazanacak. Netflix'in özellikle son dönemde kullanıcı sayısını bir hayli arttırdığını hatırlatmakta fayda var. Koronavirüs sonrasında abone sayısını 2-3 katına çıkartan Netflix, ülkemizde de fazlasıyla seviliyor. Acun Ilıcalı'nın bu platforma rakip olabilecek bir proje geliştirebilmesi için de uzun bir zamana ihtiyacı olacak gibi gözüküyor. Zira Netflix ile bu konuda baş etmek şu anda pek de kolay değil. Acun Ilıcalı olsanız bile.

Yorumlar
HAkan
Acun icin yerinde olur.. çünkü yaptıgı programlar (yarışmalar) hepsi hileli.. ve defalarca kere ispatlanmış ..yani bunlar yarışma degil bir tiyatro oyunu oldugu icin yerinde bi karar olur.en azından artık insanları salak yerine koymamış olur..artık acundan da kınaaa geldi insanlara.. gözlerime inanamıyorum sayın seyircilerrrrrrrrr,, ben böyle bir şey görmedim sayın seyircilerrrrrrrrr vs.. gibi saatlerce aynı cumleyi solemesi yok mu.. isyan edesi geliyor insanın ...
Cevapla
,,,
İzleme o zaman
d3m1r
tabi dünya globalleşsin biz herşeyi sıfırdan yapmayı öğrenene kadar bakalım ne olacak
Cevapla
Guncelle
zor iş
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.