Beklenen isim sonunda Mevzular Açık Mikrofon’a geliyor!

YouTube Türkiye’de çok fazla ilgi gören Mevzular Açık Mikrofon programına yeni bir siyasi daha katılıyor.

Beklenen isim sonunda Mevzular Açık Mikrofon’a geliyor!

Türkiye 14 Mayıs’ta seçime gitti ve hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği yarışı adeta nefes kesti. Bildiğiniz gibi Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turunda yüzde 50’yi geçen olmadı ve seçim ikinci tura kalmış oldu. 28 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan ikinci tur seçimleri öncesinde heyecan bir hayli yüksek. Seçimden önce pek çok yayını ile YouTube Türkiye’de trendlerden düşmeyen Mevzular Açık Mikrofon ise bir kez daha heyecanlı bir yayına ev sahipliği yapacak gibi duruyor.

Beklenen isim sonunda Mevzular Açık Mikrofon’a geliyor!

28 Mayıs’taki ikinci tur seçimlerine kalan adaylardan Kemal Kılıçdaroğlu, Mevzular Açık Mikrofon programına katılıyor! Oğuzhan Uğur’un Twitter üzerinden yapmış olduğu duyuruya göre Millet İttifakı bileşenlerinin ortak adayı olan Kılıçdaroğlu, Uğur’u aradı ve bizzat programa katılacağını söyledi. Programın ne zaman çekileceğine dair henüz herhangi bir detaya yer verilmese de gelen yorumlardan anlaşılan o ki yayın şimdiden heyecan uyandırmış vaziyette.

Babala TV ekibinin şimdiye kadar pek çok konuda Türkiye gündemini meşgul ettiği biliniyor. Oldukça iyi işler çıkaran Oğuzhan Uğur ve ekibi, belki de tarihi bir yayına ev sahipliği yapacak. Programın tarihi ve yayın günü hakkındaki detaylar netleşince yine sizlerle paylaşıyor olacağız.