Sosyal Medya

PewDiePie sızan E-posta adresi ile ilgili açıklama yaptı

Ünlü Youtuber Felix 'PewDiePie' Kjellberg, yanlışlıkla 2 E-posta adresini sızdırmasının ardından, konu ile ilgili açıklama yaptı.

PewDiePie sızan E-posta adresi ile ilgili açıklama yaptı

Sosyal medya yıldızı Felix 'PewDiePie' Kjellberg, kısa süre önce tüm canlı akışlarını özel bir anlaşmayla YouTube'a taşıdı. Ancak bir yayında, binlerce izleyicinin önünde ve yanlışlıkla kişisel bilgilerini sızdırdığını fark etti.

PewDiePie sızan E-posta Adresi ile ilgili açıklama yaptı

PewDiePie 14 Mayıs'ta YouTuber arkadaşı 'CinnamonToastKen' ile canlı yayına başladı ve oyuna başlamadan önce Activision hesabında birkaç tercih belirledi.

Bununla birlikte, Activision profilinin ayarlarından biri, kişisel e-posta adresini ortaya çıkaran bir menüye sahipti. Bu büyük gizlilik ihlalini hızla fark eden PewDiePie, tahmin edeceğiniz gibi çok mutlu değildi.

PewDiePie sızan E-posta adresi ile ilgili açıklama yaptı - Resim : 1

E-postasının binlerce izleyicinin önünde canlı akışında gösterildiğini fark eden PewDiePie, o an şu sözlere yer verdi;

"Ah, hayır, E-postamı paylaştım. Evet, belki de bu canlı akış işi çok iyi bir fikir değildi. Gerçekten çok aptalım. Buna gerek yoktu.''

Ancak artık olan olmuştu. Olayın ardından yeni bir hesap oluşturmayı planladığını iddia eden PewDiePie, kısa bir aradan sonra oyuna geri döndü ve bu süreçte yeni e-postasını gösterdi. PewDiePie bu olayın ardından ise "Hayır!" diye bağırdı ve kahkahalara boğuldu. "Yine oldu. Ne oluyor böyle? Tamam, huzur içinde yatsın, diğer e-posta. ... ben sadece büyük bir aptalım.'' dedi.

PewDiePie kazara yaptığı bu sızıntı nedeniyle iki e-posta hesabını kaybetmesinin ardından, muhtemelen bu süreçte akışla ilgili çok değerli bir ders öğrendiğini açıkladı.

Yorumlar
Sie
Açıklama mı lan bu orospu çocuğu? Sizin hit almak için attığınız başlıkları sikeyim amına kodumun evladı
Cevapla
BilmeneGerekYok.exe
İnsanlar PewDiePie'ya E-mail atmaya ne kadar da meraklıymış xd Bu arada, birisi bana PewDiePie'ın (Yanii Felix'in) soyadının nasıl okunduğunu söyleyebilir mi HFYDRYUGJFYRTERDTDYFHFHGJHOHJBJGFYF
Cevapla
Birisi işte
İsveçcede şelbelg diye okunuyo yani doğru okunuş şelbelg ama kendisi şelbırg yada şelbörg diyo :d
Sami
şelbırg diye okunuyor
Pars
e-posta ile başka sitelerde hesapta açabilirler sadece mail göndermekle sınırlama çoğu site doğrulama istemiyor
Cihan
Yani ?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.