Sosyal Medya

Cristiano Ronaldo’ya tepkiler dinmiyor! Herkes Messi'ci oldu!

Kariyerine Suudi Arabistan ekiplerinden Al-Nassr’da devam eden Cristiano Ronaldo’ya Türk hayranlarından tepki var. İşte detaylar.

Cristiano Ronaldo’ya tepkiler dinmiyor! Herkes Messi'ci oldu!

Türkiye, tarihinin en büyük felaketinin yasını tutmaya devam ederken bir yandan da yavaş yavaş yaralarını sarmaya çalışıyor. Tam 10 ilimizi etkileyen büyük depremlerin sonrasında dünyanın pek çok ülkesinden destek ekipleri ülkemize gelmiş ve kurtarma operasyonlarında rol almıştı. Ayrıca bölgeye yardım için yapılan kampanyalarda da önemli destekler verildi. Futbol dünyası da konuya karşı sessiz kalmadı.

Cristiano Ronaldo’ya tepkiler dinmiyor! Türkiye’yi görmezden geldi!

UEFA organizasyonlarının öncesinde Türkiye ve Suriye’de yaşamını yitirenler anısına saygı duruşunda bulunuldu. Buna ek olarak Lionel Messi, Neymar, Mbappe ve daha pek çok dünyaca ünlü futbolcu, Türkiye için bağışta bulundu ve destek mesajları yayınladı. Ancak yardımsever ve duyarlı bir süperstar olarak tanıdığımız Cristiano Ronaldo, Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı felaketle alakalı herhangi bir destek mesajı paylaşmadı. Afeti adeta görmezden gelen Ronaldo’ya Türk hayranlarından ise büyük tepki var. Ünlü oyuncunun Instagram gönderilerinin altına yapılan yorumlar, bu tepkilerin en somut göstergesi konumunda.

Yeni GOAT Messi

Yakın zamana kadar Ronaldo’yu destekleyen ve onu tarihin en iyi futbolcusu olarak gören Türk kullanıcılar bile Portekizliye cephe almış durumda. Yorumlarda Messi’nin örnek bir sporcu olduğundan bahsedilirken, artık Messi’nin tarafına geçtiğini ifade edenlerin sayısı ise bir hayli fazla. Hatta Türk kullanıcılar, Ronaldo’yu takip etmeyi bırakarak Messi’yi takip etme yolunu izliyor. Ana hedef ise Messi’nin takipçi sayısının Ronaldo’yu geçmesi.

Yorumlar
Ömer akbaş
Formasını satan kim amk, işiniz gücünüz şu adamı kötü göstermeye çalışmak. İdolünü satanda etek giysin. Terziler yine zengin olcak
Cevapla
Aydın
Yalan yanlış haber vermeyin Ronaldo adam gibi adam Messi yardım konusunda müslümanlara yardım yaptığını birkere bile duymadım
Cevapla
ÇINAR
Formasını satan nenen mi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.