Sosyal Medya

Elon Musk işi iyice abarttı: Şimdi de ofise çamaşır makinesi koydurdu

Elon Musk, Twitter’da yapabileceği çılgınlıklar konusunda sınır tanımıyor. Ancak ünlü milyarderin son hamlesi “bu kadar da olmaz” dedirtti.

Elon Musk işi iyice abarttı: Şimdi de ofise çamaşır makinesi koydurdu

Twitter’ı satın alacağını açıkladığı ilk günden itibaren basının büyük ilgisiyle karşılaşan Elon Musk, zaten popüler bir insanken artık gündemden hiç düşmeyen biri haline geldi. Bununla birlikte söz konusu satın alım sayesinde Elon Musk’ın çok daha farklı ve daha önce hiç bilinmeyen bir yüzünü daha görmüş olduk.

Ne olursa olsun Twitter’ı başarıya taşımak isteyen ünlü isim, aslında attığı ilk adımlarla bu amacına tamamen zıt bir görünüm çizdi. Şirketi satın alır almaz ilk iş olarak üst düzey yöneticilerle yolları ayıran daha sonra ise binlerce çalışanını kapı dışarı eden Elon Musk, şimdilerde neredeyse ofiste yatıp kalkıyor. Dahası bunu yalnız başına yapmak istemeyen ünlü milyarder, çalışanların da iş yerinde yatıp kalkması için onlara baskı uyguluyor.

Elon Musk işi iyice abarttı: Şimdi de ofise çamaşır makinesi koydurdu

Geçtiğimiz günlerde Twitter genel merkezine kurdurduğu yatak odalarıyla gündeme gelen Elon Musk şimdi ise çamaşırların yıkanabilmesi için çamaşır makineleri getirtti. Buradan anlayacağımız şey, Elon Musk çalışanların normal, insani ihtiyaçlarını karşılamaları için bile evlerine gitmelerini istemiyor.

Gün geçtikçe daha da ilginçleşen bu anlayış karşısında resmi kurumlar da birer ikişer harekete geçerken, iş yeri hüviyetinde bulunan bir yerin ikamet amaçlı kullanılamayacağı hele hele toplu şekilde kısa süreli konaklamalar yüzünden otel hüviyetine hiç bürünemeyeceği konusunda ciddi uyarılar var. Peki Elon Musk bu uyarılara ne kadar kulak asacak, söylenilenleri dikkate almazsa ne olacak işte onu da zaman gösterecek.

Yorumlar
yakup
twitter şirketteki bilgisayarları makinaya atıp yıkayacak deterjanda ekler mis gibi koksun diye yada şirketin içine evini döşiyecek
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.