Sosyal Medya

Elon Musk uslu durmuyor, şimdi de Twitter genel merkezine yatak odası yaptırıyor

Dünyanın en zengin insanı konumunda olan ancak bu unvanının dışında son zamanlarda Twitter ile gündeme gelen Elon Musk, her geçen gün yeni bir gelişmeyle adından bahsettirmeye devam ediyor.

Elon Musk uslu durmuyor, şimdi de Twitter genel merkezine yatak odası yaptırıyor

Elon Musk’ın Twitter alım süreci son derece çetrefilli ve bir o kadar da olaylı olmuştu. Popüler sosyal medya platformunun önce bir kısmını daha sonra ise tamamını satın alan Elon Musk’ın bu hamlesi sonrası herkesin beklentisi, çalkantılı geçen 7-8 ayın sonunda Twitter’ın huzura kavuşacağı yönündeydi. Ancak hiç de öyle olmadı.

Neredeyse her gün bir başka ilginç haberle karşımıza çıkan Elon Musk – Twitter ikilisi, gelen son bilgiyle kendilerini bile aştı. Twitter üzerinden karşılıklı paylaşımların yapılmasıyla kesinleşen son bilgilere göre Elon Musk, “çalışmaya gönüllü” personelleri için Twitter ofislerine yatakhaneler yaptırıyor.

Elon Musk uslu durmuyor, şimdi de Twitter genel merkezine yatak odası yaptırıyor

Ünlü milyarderin amacı, eve gitmek yerine çalışma uğruna iş yerinde kalmak isteyen personelleri için rahat bir uyku fırsatı sunmak. Öte yandan şirketin pek çok bölgesine rahat koltukların yerleştirildiği ve bunun amacının da yine personelin genel merkezde daha fazla vakit geçirmesi olduğu belirtildi.

Bu iddialar karşısında harekete geçen San Francisco yapı denetim müfettişleri, söz konusu binanın amacının dışında kullanılmasının uygun olup olmadığını denetleyecek. Tabi bu gelişme üzerine derhal bir açıklama yapan Elon Musk belediye başkanını etiketleyerek, uyuşturucu kartelleriyle savaşmak varken çalışanların rahat bir uyku çekmesiyle neden uğraştığını sordu. Anlayacağınız daha bu olay uzun bir süre daha konuşulacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.