Sosyal Medya

Instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma 2020 yöntemleri ile çalınan hesabınızı geri alabileceksiniz.

Instagram şifre kırma 2020

Son dönemde en popüler sosyal medya kanalının Instagram olduğunu söyleyebiliriz. Şu konuda dürüst olalım. Artık çoğu kişi Facebook’u önemsemiyor. Bunda pek çok etkenin rol oynadığını söylemek mümkün.

Instagram’ın son dönemde popüler olması, hacker olarak nitelendirdiğimiz bilgisayar korsanlarını da bu sosyal platforma yöneltti. Günümüzde pek çok kişi Instagram hesabı çalındığı için mağdur duruma düşüyor.

Bu yazımızda Instagram şifre kırma 2020 yöntemleri ile kullanıcıların çalınan hesaplarını geri almalarına yardımcı olmaya çalışacağız.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu yöntemler hakkında bilgilendirelim.

Instagram şifre kırma 2020 - Resim : 1

Instagram hesap çalma 2020

Instagram hesap çalma 2020 ya da Instagram şifre kırma 2020 yöntemleri söz konusu olduğunda akla gelen ilk yol şifre kırma programları oluyor. Fakat bu programların hayli riskli olabileceğini unutmamak gerekiyor.

Bu programların temel çalışma prensibi şuna dayanıyor. Program seçilen hesaba rastgele şifreler üreterek giriş yapmayı deniyor. Elbette burada milyonlarca kombinasyon söz konusu olduğunu unutmamak gerekli.

Doğal olarak bu yöntemi deneyenlerin sağlam bir internet bağlantısı ve hızlı bir PC’ye sahip olmaları gerekli. Yoksa programın şifreyi bulup hesabı kırması aylar sürebilir. Üstelik bu süre içerisinde de PC’nin güç bağlantısının hiç kesilmemesi gerekiyor.

Instagram şifre kırma 2020 - Resim : 2

Hesap çalayım derken hesabınızdan olmayın

Elbette bu yöntemi kullanırken son derece dikkatli olmanızda da fayda var. Instagram hesabı ele geçireyim derken kendi hesabınızdan da olabilirsiniz. Çünkü internet üzerindeki pek çok uygulama trojen ismi verilen virüslerden ibaret. Dolayısıyla bu tarz bir uygulamayı indirecekseniz çok dikkatli olmanız gerekiyor. Aksi takdirde kendi Instagram hesabınızı da kaybedebilirsiniz.

Trojen ile hesabınız çalınabilir

Instagram şifre kırma 2020 yöntemlerinden birisi de trojen ile hesap çalma. Bu yöntemde PC üzerinden şifreleriniz ve hesap bilgilerini ele geçiriliyor. Dolayısıyla trojen dosyalarına dikkat etmek gerekiyor.

Bir diğer uyarımız ise Android kullanıcılarına. Malum internet üzerinde şifre kırdığı iddia edilen pek çok .apk uzantılı uygulama var. Bu uygulamaları yüklediğinizde sizden pek çok izin talep ediyor. Dolayısıyla bu izinler esnasında hesap bilgilerinize ve şifrelerinize erişim yetkisi vermeniz de muhtemel. Tam olarak bu sebeplerden ötürü, akıllı telefonunuza uygulama indirirken de çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Son olarak başkasının hesabını almanın kati suretle illegal olduğunu da unutmayın.

Yorumlar
Bro_theee
ComailAlioglou@gmail.com
Cevapla
ruslan
30k/ Şifrəə
Cevapla
Ali can
Sözde hesap çalma anlatılmış ama adam sadece yöntemleri söylüyor lan zaten bunları yapmayı bilsek burda işimiz ne
Cevapla
Yagmur
😂
Dilan garlı
Hesabım
Cevapla
ALEYNA
Siz iyi birisiniz
Seyit_sinir04
Hesab cal
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.