La Casa de Papel'in son sezonundan spoiler verenler rehin alındı!

Netflix popüler dizisi hakkında spoiler veren izleyicileri özel davet diye kandırarak rehin aldı

La Casa de Papel'in son sezonundan spoiler verenler rehin alındı!

Netflix şaşılacak bir olaya imza attı. Yayın akışı devinin en çok sevilen dizilerinden olan La Casa De Papel hakkında spoiler veren 100 izleyici tespit edilerek rehin alındı. İtalya'da dizi hakkında ciddi spoilerlerı sosyal medyada paylaşaın 100 izleyici Netflix tarafından tespit edildi. Bu izleyicilere dizinin özel bir gösterimi davetiye gönderildi. 

Uçakla Madrid'e gidecekleri söylenen 100 kişi mutlu mesut bir şekilde uçağa bindi. Ardından uçakta Profesör'ün sesini duyan izleyiciler rotanın Madrid olmadığını öğrenince şok oldu.

Netflix, La Casa De Papel hakkında spoiler veren izleyicileri rehin aldı

La Casa de Papel'in son sezonundan spoiler verenler rehin alındı! - Resim : 1

Dizinin yeni bölümlerinin gösterimi için Madrid’e gideceklerini düşünen izleyiciler şaşırtıcı bir olayla karşılaştı. İzleyiciler La Casa De Papel dizininin ikonik kostümlerini giymiş kişiler tarafından rehin alındı. İzleyiciler havada beş saat boyunca kaldı. Beş saat boyunca dizinin yeni bölümlerini izleyen izleyiciler telefonları çekmediği için her hangi bir paylaşım da yapamadılar. Böylece spoiler verilmesinin de önüne geçilmiş oldu.

Biraz korkutucu olduğunu söylememiz gereken etkinlik sosyal medyada da gündeme oturdu. Netflix en popüler dizisi hakkında spoiler konusunu ciddiye aldığını tüm dünyaya göstermiş oldu diyebiliriz. La Casa De Papel'in son sezonu için ilk beş bölüm yayınlandı. Hayranlar şimdi final bölümleri için beklemede. Siz Netflix'in bu rehin alma olayıyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Başınıza gelseydi nasıl karşılardınız? Bize bildirmeyi unutmayın.