Sosyal Medya

Meryem Uzerli küvette çırılçıplak poz verdi! Sosyal medya yıkıldı

Güzel oyuncu Meryem Uzerli, Instagram hesabı üzerinden öyle bir paylaşım yaptı ki sosyal medya adeta yıkıldı!

Meryem Uzerli küvette çırılçıplak poz verdi! Sosyal medya yıkıldı

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile tanıdığımız güzel oyuncu Meryem Uzerli bildiğiniz gibi bir süredir Almanya’da yaşıyor. Bundan kısa bir zaman önce ikinci çocuğunu kucağına alan Uzerli, zaman zaman Türkiye’ye gelse de birkaç çekim sonrasında yeniden Almanya’nın yolunu tutuyor. Her ne kadar ekranlarda pek gözükmese de güzel oyuncuyu unutmak pek mümkün olmayacak gibi. Çünkü Meryem Uzerli özellikle Instagram hesabı üzerinden çok dikkat çekici paylaşımlarda bulunuyor.

Banyo pozunu paylaştı

Bu dikkat çekici paylaşımlara bir yenisinin daha eklendiğini net bir şekilde söyleyebiliriz. Meryem Uzerli, küvette çırılçıplak haldeyken kamerasına poz verdi ve bunu Instagram hesabından hikaye olarak paylaştı. Oldukça ilgi çeken bu fotoğraf sonrasında sosyal medya adeta yıkıldı. Türkiye’den uzakta olsa da Meryem Uzerli paylaşımları ile gündem olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Ünlü oyuncu daha önce de bebeğini emzirdiği bir kareyi takipçileri ile paylaşmıştı. Bu fotoğraf sonrasında da sosyal medyanın diline düşen yıldız isim, eleştirilere pek de kulak asmıyor. Uzerli’nin Türkiye’de yer alacağı sıradaki projesi ise merak edilenler arasında. Dijital platform işleri şu sıralar modayken onun da bu tarz projelerde bulunması kimseyi şaşırtmaz.

Yorumlar
Mehmet
Lütfen gereksiz haberleri yayınlamayı bırakın. Kuruluş çizginize dönün... Lütfen...
Cevapla
Teknoloji Okur
Siteniz ile çok alakalı haber olmuş. Tebrikler 👏👏
Cevapla
Salakmisiniz
Size ne ?
Cevapla
Alanya
Gündemde iken bi afra tafra olur sonra gözden düşünce bi soyunurlar değişmez kuraldır.
Cevapla
Salakmisin
İstediği gibi poz verir sana ne?
Ahmet
Abi şöyle haber paylasmayin Meryem Uzerli'den bize ne istediği gibi poz versin niye paylaşıyorsunuz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.