Şeyma Subaşı’nın Instagram ücretli abonelik kazancı size hayatı sorgulatacak

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, Instagram’ın yeni ücretli abonelik sistemini kullanmaya başladı. Ünlü ismin kısa sürede elde ettiği kazanç ise dudak uçuklattı.

Şeyma Subaşı’nın Instagram ücretli abonelik kazancı size hayatı sorgulatacak

Yaşadığı sansasyonel hayatla Türkiye magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Şeyma Subaşı, bu kez de sosyal medyanın gündemine geldi. Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’ın yeni ücretli abonelik sistemini kullanmaya başlayan Subaşı, takipçilerine kendisine abone olması konusunda çağrı yaptı. İlk abonesi Mısırlı sevgilisi Meedo olan Subaşı’nın kısa süre içerisinde elde ettiği kazanç ile ilgili ortaya atılan iddialar ise dudak uçuklattı.

Şeyma Subaşı’nın Instagram ücretli abonelik kazancı size hayatı sorgulatacak

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir hikaye paylaşan Şeyma Subaşı, kendisine ücretli şekilde abone olan takipçilerine özel fotoğraf ve videolar paylaşacağını duyurmuştu. Abonelik bedelini ise aylık 60,99 TL olarak duyuran Subaşı, Netflix’in abonelik ücretiyle yarışır olmuştu. Ancak gelen iddialar, bu yüksek bedele karşın Şeyma Subaşı için abone olanların sayısının hayli yüksek olduğunu bizlere söylüyor.

Sosyal medyada konuşulan detaylara göre Subaşı, şimdiye kadar bu ücretli abonelik sistemi sayesinde 12 milyon TL’yi cebine koydu. Takipçilerine ödedikleri paranın bir şekilde yine kendilerine döneceğini söyleyen ünlü fenomen, görünüşe göre insanları ikna etmişe benziyor. Elbette bu henüz doğrulanmış bir bilgi değil ve bir iddia. Şeyma Subaşı, Instagram aboneliklerinden ne kadar kazandığı konusunda şu ana kadar bir açıklamada bulunmuş değil.