Sosyal Medya

Şimdi Netflix düşünsün! Cem Yılmaz dizi çalışmalarına başladı!

Cem Yılmaz, resmi sosyal medya hesapları üzerinden bir dizi çalışması olduğuna dair müjdeyi verdi. Üstelik baş karakter Erşan Kuneri olacak!


Son olarak Karakomik Filmler ve Karakomik Filmler 2 adlı yapımları ile karşımıza çıkan ünlü komedyen Cem Yılmaz, gişede hayal kırıklığına uğramıştı. İzleyiciler tarafından da yoğun eleştiri alan Yılmaz, şimdi yeni bir projeye başladığının müjdesini takipçileri ile paylaştı. Usta ismin yeni projesinde hayat vereceği karakterin ismi ise fazlasıyla heyecan yarattı. Buna göre Gora filminde çok kısa bir süre ekranda gözükmesine rağmen çoğu kişiyi kahkahalara boğan ve efsane replikleri ile hatırlanan Erşan Kuneri karakteri, Cem Yılmaz'ın yeni projesinde ana rolde olacak.

Şimdi Netflix düşünsün! Cem Yılmaz dizi çalışmalarına başladı!

Son zamanlardaki filmleri ile komediden farklı işler çıkartan ve bu manada da eleştiri oklarının hedefine yerleşen Cem Yılmaz, kendisinden komedi türünde bir yapım çıkarmasını bekleyenlere sonunda müjdeyi verdi. Usta oyuncu Instagram üzerinden paylaştığı çiziminin altına "Evet sonunda... Erşan Kuneri'nin 1975-78 arasında sinema macerasını anlatacağım Erşan Kuneri dizisine başlıyorum. 2022'ye hazır olun. Önce biraz eskiz, karalama ile başlar sonra etlenir, canlanır." yazdı.

Bu paylaşım sosyal medyada pek çok kişiyi heyecanlandırmaya yeterken, geçtiğimiz haftalarda Netflix ile sorun yaşanan duruma ithafen şimdi Netflix düşünsün yorumlarında bulunuldu. Dizi hakkında henüz başka bir detay bulunmazken, böyle bir fikrin bile Cem Yılmaz'ın kafasında yer alması herkesi fazlasıyla memnun etmiş durumda.

Yorumlar
eskeeyy
son filimlerindeki kalitesizliğe bakınca çok da düşünecek bir durum yok
Cevapla
Opdima
Netflix niye düşünüyorki? Adamın umrunda olacağını sanmıyorum zira son projesi kardan çok zarar getirmiş olması lazım Netflix’e. Ne olacak izlenme oranları mı düşecek sayın yazar? Osman Tufan bir sen iki bu clickbate başlıklar konusunda.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.