Sosyal Medya

Sosyal medya sapıklık yerine dönmüş! Bu kadarı da olmaz!

Gün geçmiyor ki sosyal medyada moral bozan bir haber daha karşımıza çıkmasın

Sosyal medya sapıklık yerine dönmüş! Bu kadarı da olmaz!

Son günlerin popüler uygulaması olan TikTok'çu erkek hemşirenin sapkınlığı ile anılmaya başlandı. Olay yaratan erkek hemşire hastalarına sarkıntılık ederek , onları alay konusu hale getirdi.  Sosyal medya hesabında hastalarıyla olan karşılıklı konuşmalarını  sapkınlık boyutunda dile getiren erkek hemşire paylaşımlarıyla on binlerce beğeni topladı. Meslek ahlakından bihaber olan erkek hemşire , insanların üzüntüyle gelip tedavi gördükleri hastanede yaşanan konuşmaları adeta onlarla dalga geçerek yayınladı.

Maalesef ülkemizde böyle sapık , ahlaksız insanları şikayet etmek yerine beğenilerle yanıt veriliyor. Aldığı beğeni ve takipçi sayısı aslında utanılacak durumda olduğumuzun bir gerçeği. Böyle meslek etiği konusunda tamamen cahil , sapkın insanlar olduğu sürece ülkemizde böyle erkek hemşire ve daha niceleri daha çok gündeme gelir.

Tiktok’çu hemşire sosyal medyayı salladı

Sağlık Bakanlığı’na şikayet edilen  erkek hemşire umarız ki görevinden tahliye edilir!

Sosyal medyada tartışılan ve şikayet alan hemşirenin hesabını kapatmasının ardından takipçileri de farklı yorumlarda bulundu. Kimi mizah yapıyor çok fazla ciddiye alındı diyebiliyorken kimisi de bu şekilde insan hayatını küçümseyerek , yaşanan olayları alay konusu hale getiren erkek hemşirenin mesleğine son verilmesi taraftarı oldu.

Tüm bu yaşananların ardından hesabını kapatan o şahsın yaptığı paylaşımlardan bazıları şu şekilde.

Sosyal medya sapıklık yerine dönmüş! Bu kadarı da olmaz! - Resim : 1

"Hafif kalçanızı açın dediğim hasta komple pantolonu indirmiştir"

"Eliniz çok hafifmiş hiç hissetmedim diyen hasta annesiyle göz göze gelmişizdir"

"Hastanın annesi ateşimi düşürürmüsün demiştir ama ateşi normaldir"

"Kızımın damarları zor bulunuyor diyen hasta annesine  bakış atmışımdır"

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.