Sosyal Medya

Spotify’dan sonra YouTube’da 2022’nin en iyilerini paylaştı

Sosyal medya dünyasının en önemli isimlerinden biri olan YouTube, 2022’nin en iyilerini listeler halinde paylaştı.

Spotify’dan sonra YouTube’da 2022’nin en iyilerini paylaştı

Spotify onca rakibine rağmen hala dünyanın en popüler müzik dinleme platformlarından biri. Bu başarısını her yıl paylaştığı listelerle sürdürmeyi amaçlayan şirket, geçtiğimiz gün 2022’nin enleri listesini kullanıcılarının beğenisine sunmuştu. Spotify’ın en büyük rakibi olan YouTube’sa bu hamlede gecikmedi ve rakibiyle aynı gün platformun enlerini açıkladı.

YouTube tarafından paylaşılan listeler her ne kadar Spotify kadar detaylı olmasa da, yine de kullanıcıların nelere öncelik verdiğinin görülmesi açısından son derece önemli. Amerikalı sosyal medya devi tarafından; en popüler videolar, en iyi içerik oluşturucuları, en iyi çıkış yapan içerik oluşturucuları, en popüler şarkılar gibi pek çok liste yayınlandı. Bununla birlikte benzer bir çalışmanın YouTube Music içinde yapıldığını ve orada kullanıcıların biraz daha fazla kişiselleştirilmiş istatistiğe ulaşabildiğini hatırlatalım.

YouTube tarafından paylaşılan listelerin tamamına platforma giriş yaparak ulaşmak mümkünken, sizleri YouTube’un 2022 yılında en çok dinlenen şarkılar listesiyle baş başa bırakalım. İşte 2022’nin en popüler şarkıları:

En Popüler Şarkılar

- Encanto Cast – We Don’t Talk About Bruno

- Kodak Black – Super Gremlin

- Jessica Darrow – Surface Pressure

- Bad Bunny – Tití me preguntó

- Future – WAIT FOR U ft. Drake, Tems

- Bad Bunny, Chencho Corleone – Me Porto Bonito

- Karol G, Becky G – Mamiii

- Imagine Dragons x JID – Enemy

- Karol G – PROVENZA

- Lil Baby – Right On (Official Video)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.