Sosyal Medya

"Telefonunu çıkar" diyen adamın ağzına telefon sokulan video viral oldu

Sokak röportajlarında eşi benzeri görülmemiş yeni bir olay daha yaşandı. Bir vatandaş "Telefonunu çıkart görelim" diyen başka bir vatandaşın ağzına telefon soktu.

"Telefonunu çıkar" diyen adamın ağzına telefon sokulan video viral oldu

Sokak röportajlarında benzersiz bir olay yaşandı. Geçtiğimiz dönemlerde sokak röportajlarında "Telefonunu çıkar" diyen "dayılar" sosyal medyada dalga konusu olmuştu. Benzeri bir röportajda bir vatandaşın tekrar "Telefonunu çıkar" demesinin üzerine başka biri, soruyu soran kişinin ağzına telefon sokmaya çalıştı.

Konu her ne kadar absürt olsa da sosyal medyanın gündemine düştü ve mizahi paylaşımlar yapılmaya başlandı. Yapılana hak verenler de vardı saygısızca bulanlar da. Genelde ekonominin gidişatının kötülüğünden söz edenlere yanıt olarak "Telefonunu çıkar" diyenlere yönelik olarak gelen bu tepkiyi son derece doğal bulanlar da oldu.

"Telefonunu çıkar" diyen adamın ağzına telefon sokulan video viral oldu

Sokak röportajlarında çoğunlukla eşi benzeri görülmemiş olaylar yaşanıyor. Ancak bu olay "Telefonunu çıkart görelim" esprisinde aşama katledilmesini sağlayacak diyebiliriz. Ekonomi ve refah seviyesi gibi konulardan söz ederken kullanılan tabir artık bir espri malzemesi konumunda. Tabi bu videoda olay artık espri olmaktan çıkmış ve fiziksel bir tepki haline gelmiş. Videoda tam ve net olarak belli olmasa da ağzına telefon sokulan kişinin "çıkart telefonunu görelim" demiş olma ihtimali yüksek.

Siz bu video hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce vatandaşın tepkisi yerinde miydi? Yorumlarınızı bize mutlaka bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar
Lore
Sokan adamın ağzına sağlık bu tur goruntuleri daha fazla gorecegiz
Cevapla
Sadece vatandaş
Bu olay gösterdiki insanların geçimini hayat standartıni cep telefonu olarak belirleyen tuzu kuru olanların sorusu çıkar telefonu lafına kapak olmuş. Bu zamanda insanlar hat fatura üzerinden telefon alıyor vatandaş peşin para ile alamıyor. Yan geliri olan ,maddi yükünü tutmuşlar ve yaşlılar anlamak istemiyorlar geçim şartları zorlaştı paranın sadece adı var değeri düştü alım gücü zorlaştı. Elinize vicdanınıza koyun,bizden sonra gelecek nesil dahada üzülmesin. Partici değilim kim olursa olsun eleştiren sadece vatandaşım faturalar,pazar parası,tüp ve mutfak giderleri sonrası cebime bakarım nokta
Cevapla
Noob
Sol kesimin hep yaptığı tiyatro düzeninden bir kesit daha, 1 tane solak ergen bul, bilmediği konular hakkında konuştur, etrafına 5-10 kişi topla, diğer insanlar nasılsa kalabalığa merak edip gelir sonra da hükümete sallayıp dur, akıllarınca milletin sinir uclarına dokunmaya çalışıyorlar. Böyle yaparak ancak kendilerinin gazını alıyorlar.
Cevapla
Solcu
Komik. Yapılan davranış doğru olmasa da sorulan sorular size çok normal geliyor öyle değil mi? Ekonomiyi cep telefonu markasıyla açıklamaya çalışan dayılar çok normal, iktisatçılar neden ekonomi düzeyini ülkede yaşan insanların cep telefonları ile test etmeyi akıl etmemişler hayret doğrusu. Beyinsizler. Din kitap Kur'an diye ağlayın. Kul hakkına girenlerin tarafını tutmaya devam edin. Ahirette ağlarsınız
Bilal
Hadilenyalaka
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.