Sosyal Medya

WhatsApp ses kaydı atanlara yönelik özelliğini duyurdu

Popüler mesajlaşma uygulaması ses kaydı atma ile ilgili bir güncelleme sundu. WhatApp yeni sunduğu özellik ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak.

WhatsApp ses kaydı atanlara yönelik özelliğini duyurdu

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp kullanıcıları rahatlatacak oldukça yeni özelliğini sundu. Resmi Twitter hesabından duyuru yapan mesajlaşma hizmeti yeni özelliğinde ses kaydı atan kişiler için kullanışlı bir güncelleme sunuyor. 

WhatsApp son dönemlerde platformuna bir çok yenilik kattı. Gizlilik sözleşmesiyle ilgili problemlerin yaşandığı dönemi telafi edermişçesine kullanıcılarına yenilikler sunan platform bu sefer ses kaydı ile ilgili yeni özelliğini duyurdu. Ses kaydı attıktan sonra sesinizi dinleyip yanlış olan bir şeyi düzeltmeniz oldukça geç olabiliyor. Şirket bunun önüne geçmek için ses kaydınızı yollamadan önce dinleyeceğiniz bir güncelleme sunuyor.

WhatsApp ses kaydı atma ile ilgili yeni özelliğini sundu!

Artık ses kaydı atmada yeni bir dönem başlıyor desek yanlış olmaz. Şirket bu konuda çalışmalarına yenilik eklemiş durumda. Bu özellik için kullanıcıların işini kolaylaştıracak diyebiliriz. Ses kaydı atmak artık iletişim kurmanın en hızlı yollarından biri. Hal böyle olunca da yollayacağınız ses kaydını göndermeden kontrol etmek oldukça önem taşıyabilir. Şirket yeni güncellemesi ile kullanıcılara bu rahatlığı sunacak. Siz bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Platformda ses kaydı özelliğini sıklıkla kullanıyor musunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.