Sosyal Medya

WhatsApp, "son görülme" ile ilgili yeni özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp "son görülme" özelliği üzerinde bir süredir çalıştığı yeniliği sundu.

WhatsApp, "son görülme" ile ilgili yeni özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp, hizmetine yeni özellikler eklemek için sürekli olarak perde arkasında çalışıyor. Şirket bu aralar birbirinden farklı güncellemeler sundu. Şimdi ise "son görülme" özelliğini etkileyecek yeni bir özellik geliyor. Android için WhatsApp'ın beta sürümü artık "son görülme" durumunuzu belirli kişilerden gizleme seçeneğine sahip.

Özellik bu noktada birkaç aydır aktif olarak geliştiriliyordu ve şimdi nihayet beta programı için yayında.

WhatsApp, "son görülme" ile ilgili yeni bir özellik sundu!

Özellik yakında betayı kullanan herkese ve sonunda herkesin kullandığı WhatsApp sürümüne ulaşacaktır, ancak burada bir uyarı var, "yakında", "birkaç ay içinde" anlamına gelebilir. WhatsApp'ın geçmişteki bazı yeni özellikleriyle yeniden değerlendirecek olursak, şirket platformuna yenilikler eklemek konusunda kesinlikle en önlerde yer alıyor orası kesin.

Yeni özelliğe gelecek olursak, WhatsApp kullanan herkes "son görülme" durumlarını herkes, kişileri, belirli kişilerin kara listesi dışında kişileri ve hiç kimse tarafından görüntülenecek şekilde ayarlayabilecek. Diğer seçenekler zaten vardı, yeni olan "Şunun dışında kişilerim..." seçeneği.

Bunu seçtiğinizde, "son görülme" erişimini kimin için devre dışı bırakacağınızı seçebiliceksiniz. WhatsApp'da her zaman olduğu gibi, birisi için "son görülme" özelliğini devre dışı bırakırsanız, onun "son görülme"sini de göremezsiniz. Bu durum tabi ki kullanıcıya daha fazla gizlilik ve güvenlik alanı sağlayacaktır. Bu tarz özelliklerin gelmesinde geç bile kalındığını söyleyebiliriz.

Yorumlar
Kader
Vatsap lütfen cevrimici özelleştirilsim görücekler diye vatasP kullanamıyoruz
Cevapla
Huseyn
Zaten whatsapp plus bu durum cok dan var
Cevapla
Fatma
👍👍👍
Cevapla
Fatma
👍👍👍
Cevapla
Elvin
Nasıl?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.