Sosyal Medya

WhatsApp'tan tartışmalar yaratacak özellik!

WhatsApp'ın uzun zamandır beklenen ''sessize al'' özelliği sonunda yayınlandı.

WhatsApp'tan tartışmalar yaratacak özellik!

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, Google Play  aracılığı ile Android beta uygulamasını güncelledi. Uygulamanın güncellenmesi ile beraber uzun zamandır beklenen ''sessize al'' özelliği de eklenmiş oldu.

Yeni ‘sessize al’ özelliği sayesinde artık WhatsApp’ta herhangi bir sohbetten 50’nin üzerinde bildirim aldığınızda sohbeti bildirim menüsü üzerinden sessize alabileceksiniz. Böylelikle sürekli sizi rahatsız eden kişilerden de kurtulmış olacaksınız.

Sessize al özelliğinin kullanılabilmesi için 50’nin üzerinde mesaj alınması zorunlu tutuluyor. Eğer 50 ve altında bir sayıda bildirim alırsanız sessize al özelliğini kullanamıyorsunuz. Grup konuşmalarında bu sınırın zorlayacağını düşünmüyorum ancak bireysellerde sıkıntı çıkabilir. Sonuçta kim size üst üste 50 mesaj gönderebilir? 

WhatsApp, sessize alma özelliğini tüm beta kullanıcıların hizmetine sundu. Siz de beta kullanıcılarından biriyseniz Google Play sayfasına giderek uygulamanızı güncelleyebilirsiniz. Ardından geveze arkadaşlarınıza elveda deme vakti... 

Yorumlar
Güney
Tartışma gerektirecek özellik bunun neresinde?Clickbaitle site yürümez
Cevapla
Hakan
Clickbait'in şahı bu sitede malesef
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.