YouTube beklenen özelliği kullanıma sunuyor!

Video denince akla gelen ilk platform olan YouTube, gelişmeye devam ediyor. İşte platforma gelmesi beklenen yeni özellik!

YouTube beklenen özelliği kullanıma sunuyor!

Bildiğiniz gibi YouTube, şu anda dünyanın en çok kullanılan uygulamalarının başında yer alıyor. Ancak yine de yetkililer, kullanım deneyimini en üst noktaya taşımak adına platform için oldukça önemli çalışmalar yapıyor. Her ne kadar YouTube’da video izlerken karşımıza çıkan reklamların sayısı bizi biraz yorsa da YouTube Premium sahiplerinin böyle bir derdi bulunmuyor. Zaten karşımıza bu kadar bol reklam çıkmasının amacı da bizleri YouTube Premium’a yönlendirmek.

YouTube beklenen özelliği kullanıma sunuyor!

YouTube kullanıcıları uzun zamandır platforma yeni özelliklerin gelmesini bekliyordu. Uygulama her ne kadar oldukça iyi bir kullanım deneyimi sunsa da bunun yapılacak yeni güncellemeler sayesinde daha da iyi hale gelmesi umuluyor. Beklenen haber ise dün geldi. Buna göre yetkililer, yepyeni bir özelliği devreye sokmayı planlıyor.

Buna göre artık YouTube Premium kullanıcıları, videoları yakınlaştırma olanağına sahip olabilecek. Kullanıcıların söz konusu özelliği kullanabilmesi için yapmaları gereken tek şey ise video oynatıcıyı iki parmağı ile sıkıştırmak olacak. Henüz test aşamasında olan bu özelliğin önümüzdeki aylarda kullanıma sunulabileceği de gelen haberler arasında yer alıyor. Ayrıca bahsi geçen özelliğin yalnızca YouTube Premium kullanıcılarına özel olacağını da belirtmekte fayda var.