Sosyal Medya

YouTube’da koltuk el değiştirdi! Artık zirvede Enes Batur yok!

Türkiye’nin en çok aboneye sahip olan YouTuber’ı uzun zamandan beridir Enes Batur idi ancak son gelişmeler ile beraber zirve el değiştirdi!

YouTube’da koltuk el değiştirdi! Artık zirvede Enes Batur yok!

Türkiye’nin en çok aboneye sahip YouTuber’ı olan Enes Batur, eğlenceli içerikleri ile kanalını büyütmeye devam ediyor. Bu ay içerisinde 300 bin abone daha kazanarak YouTube kanalında 12.7 milyonluk abone sayısına ulaşan Enes Batur, aynı zamanda Instagram’da da hatırı sayılır bir takipçi sayısına sahip. Fenomen ismin bu mecradaki takipçi kitlesi ise 3.9 milyon civarında. Ancak tüm bunlara rağmen YouTube Türkiye’nin zirve koltuğu bu ay el değiştirmek durumunda kaldı!

YouTube’da koltuk el değiştirdi! Artık zirvede Enes Batur yok! - Resim : 1

YouTube’da koltuk el değiştirdi! Artık zirve Enes Batur’un değil!

Bireysel kanallar içerisinde hayran sayısı en fazla olan kişi özelliğini taşıyan Enes Batur’un bu konudaki hakimiyeti sona ermişe benziyor. Öyle ki Oyuncak Avı isimli bir kanal, son olarak ulaşmış olduğu 14.2 milyonluk abone sayısı ile zirveyi kapmayı başardı. Garip olan nokta ise geçtiğimiz ay 5.48 milyon abonesi olan bir kanalın yalnızca bir ay içerisinde 14.2 milyona kadar ulaşmış olması!

İlgili verilere göre bu ay bahsi geçen kanala abone olanların sayısı 8.72 milyon civarında. Yalnızca bir ay içerisinde bu kadar yüklü bir takipçi sayısının kanala abone olması ise insanların kafasında soru işaretleri bırakıyor. Hali hazırda Türkiye’nin en büyük kanalı netd müzik, 16.9 milyon aboneye sahip. Son gelişmeler ışığında bireysel bazda ise zirvede Oyuncak Avı isimli bir çocuk kanalı bulunuyor.

Yorumlar
Böbrek
tasak mı geçiyosunuz allahım sen bana sabır ver
Cevapla
enes sevdaLIASI
farkındaysanız burak güngör acıklama yaptı oyuncak avı türk isimli ama icerik isimnleri ingilizce vede aboneleri türk degil
Cevapla
gizemli kişi
ola bilir
ayy lmao
allahım ağlıyorum gülmekten KSNCLKSANCLKASNCALKNC
Cevapla
ORKUNCU
Orkun abidir
Cevapla
ceren
nasi olur ya
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.