Teknoloji TV

2021 yılında Teknolojioku'da bunları izlediniz!

2021 yılında Teknolojioku YouTube kanalında en çok izlenen videoları sizler için bir araya getirdik.

2021 yılında Teknolojioku'da bunları izlediniz!

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yılın bu son gününde Teknolojioku olarak 2021 yılında YouTube kanalımızda en çok izlenen videoları sizler için sıraladık. Hazırladığımız liste YouTube Studio panelinde en çok izlenen 10 videonun sıralamasından oluşuyor.  

10 videoluk listeye baktığımızda kripto para ile ilgili videoların sayısının çok olduğunu görüyoruz. Ayrıca nasıl yapılır tarzında videolar da yine listede kendine yer bulmuş durumda.    

Listemizde bu yıl hazırlanan videolar olduğu gibi geçen yıllarda kanalımıza yüklenen videolar da var. Tamamen siz Teknolojioku izleyicileri tarafından oluşturulan listeyi aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. İşte 2021 yılında YouTube kanalımızda en çok izlediğiniz 10 video:

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.