Teknoloji TV

Bim çok ucuza Amazfit Band 5 satacak! Bu fırsat kaçmaz!

Türkiye'nin önde gelen marketler zincirinden biri olan Bim hayli ucuza Amazfit Band 5 satacak. İşte bilekliğin fiyatı ve özellikleri.

Bim çok ucuza Amazfit Band 5 satacak! Bu fırsat kaçmaz!

Günümüzde Bim, A101 ve Şok gibi marketlerin bazı teknolojik ürünleri piyasa fiyatının çok altına satmasına artık alıştık. Bu gerçekten güzel bir girişim. Bu girişimde en büyük sorun ise stok sıkıntısı.

Ne yazık ki bu tarz ucuz ürünler her mağazaya birkaç adet veriliyor. Bu da ister istemez stok sıkıntısını doğuruyor. Örneğin piyasa fiyatı 100 TL olan bir ürün Bim, A101 ya da Şok'ta yarı fiyatına satışa çıkıyor. Pek çok kişi bu ürünü almak isteyince, mağazalar açılır açılmaz stoklar da ortadan kalkmış oluyor.

İşin bir diğer boyutu ise pek çok kişinin bu ürünler için sabahın erken saatlerinde mağaza önlerinde sıraya girmeleri. Mağaza açıldığında ise ürünün olduğu rafa doğru bir maraton başlıyor. Artık ürün hangi şanslı kişiye giderse, onda kalıyor.

Önümüzdeki günlerde Bim'de piyasanın hayli altına Amazfit Band 5 satılacak. Dilerseniz aşağıdan bu bilekliğin geniş bir incelemesine göz atabilirsiniz.

Bileklik genel hatlarıyla Xiaomi'nin Mi Band 5 modelini andırıyor. Elbette arada bazı ufak farklılıklar mevcut. Elbette burada kullanıcıların tercihi ön plana çıkıyor.

Sonuçta Amazfit de Xiaomi'nin yan kuruluşlarından biri olan Huami'nin alt markası. Yani bu bileklik de bir şekilde Xiaomi teknolojisini taşıyor. 

Eğer bileklikle ilgili kafanıza takılan herhangi bir soru varsa bu haberin altına ya da YouTube'ta videonun altına yazabilirsiniz.

Yorumlar
boş ver
ne zaman gelecek bu aletler
Cevapla
Halil Koç
Haberi Yapanlarda bu marketlerin adamları ucuz falan değil çin'in kalitesiz ürünleri bunlar
Cevapla
Sefck
ne özellik ne fiyat yazıyor clickbait yapmayın
Cevapla
Özu
İnsanları kandırmasanız 2 ürün bedava alacağız diye resmen yönleriyosunuz.Handi ürünler yarı fiyatına satılıyor prinha ve gosmart dan bahsediyorsunuz galiba.
Cevapla
Hülya
Çok güzel bir şey
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.