Teknoloji TV

Canlı Yayın: Asus ROG Unleash The Tiger Inside Etkinliği

Asus ROG Unleash The Tiger Inside etkinliğini Teknolojioku YouTube kanalında canlı yayında takip ediyoruz.

Canlı Yayın: Asus ROG Unleash The Tiger Inside Etkinliği

Teknolojioku YouTube canlı yayınları devam ediyor. Bu haftanın konuğu ise Asus'un yeni nesil bilgisayarlarını tanıtacağı 'Asus ROG Unleash The Tiger Inside' etkinliği oluyor.

Asus bu etkinlikte birçok yeni nesil dizüstü bilgisayarını tanıtacak. Intel işlemcili modellerin tanıtılması beklenen etkinlik Asus'un YouTube kanalında resmi olarak yayınlanacak. Biz de Teknolojioku olarak bu yayını takip edip anlık olarak sizlere aktaracağız.

Canlı Yayın: Asus ROG Unleash The Tiger Inside Etkinliği

Saat 15:00'de başlayacak olan etkinliği YouTube kanalımızda saat 14:45'ten itibaren izleyebilirsiniz. Etkinlikte yeni nesil dizüstü bilgisayarların tanıtılması ve bunların özelliklerinin anlatılması bekleniyor. 

Asus'un yeni nesil bilgisayarları ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar bu etkinlikte ortaya çıkacak. Sürpriz ürünlerin de tanıtılması beklenen etkinlikle ilgili merak ettiklerinizi haberimizin altında yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.