Teknoloji TV

Dikkat bu telefonun fiyatı kesin düşecek! TCL 10 SE inceleme

Bugün inceleme konuğumuz olan telefon TCL'in yeni satışa sunduğu modeli 10 SE. İşte TCL 10 SE ile ilgili merak ettiğini tüm detaylar.

Dikkat bu telefonun fiyatı kesin düşecek! TCL 10 SE inceleme

Türkiye pazarında hizmet veren Çinli akıllı telefon üreticilerinden biri olan TCL, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. TCL'in ülkemizde satışa sunduğu son cihaz ise 10 SE modeli oldu.

Şimdiye kadar ağırlıklı olarak orta segment cihazlarını ülkemizde satışa çıkaran TCL'in hayli ilginç bir fiyat politikası bulunuyor.

Çinli şirket telefonlarını satışa sunduğu ilk haftalarda hayli yüksek fiyatlardan listeliyor. Sonrasında ise telefon fiyatlarında kademeli olarak düşüşler oluyor.

Buna en net örnek ise TCL 10 Plus modeli diyebiliriz. Telefon satışa çıktığı ilk dönemde 4000 TL civarında bir etikete sahipti. Sonrasında ise cihazın fiyatı 2600 TL seviyelerine kadar düştü.

Nitekim aynı durum yeni satışa çıkan TCL 10 SE için de geçerli. 10 SE ilk satışa çıktığında 2700 TL gibi absürt bir etikete sahipti. Şimdilerde ise telefonun fiyatı 2300 TL seviyelerine inmiş durumda.

Peki TCL 10SE bizlere neler sunuyor? Dilerseniz bu sorunun yanıtını sizler için hazırladığımız inceleme videosunda bulabilirsiniz.

Dikkat bu telefonun fiyatı kesin düşecek! TCL 10 SE inceleme

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

İncelemede de bahsettiğimiz üzere şimdilik 10 SE için belirlenen bu fiyat biraz yüksek. Muhtemelen önümüzdeki günlerde bu fiyat etiketi biraz daha düşecektir. TCL 10 SE fiyatı eğer 2000 TL civarına düşerse kullanıcılar için alternatif bir model olabilir. Fakat mevcut fiyatlarla karşısında çok güçlü rakipler bulunuyor.

Yorumlar
💫Star Gakko💫
Bazı modellerini inceledim eyi modelleride var tclnin gardaşım yovv
Cevapla
Teknolojiokucu Hamko
Tvde TLC telefonda TCL
Cevapla
💎G@kko💎
Düşmeye düşerde kalite konusunda cokda eyi durmi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.