Teknoloji TV
En rahat fare olabilir! Razer DeathAdder V3 Pro incelemesi

En rahat fare olabilir! Razer DeathAdder V3 Pro incelemesi

Razer'ın yakın zamanda piyasaya sürdüğü DeathAdder V3 Pro modelini inceleme fırsatı bulduk. İşte hem konfor tarafında hem de teknik tarafta sunduğu özellikler ile rakiplerine meydan okuyan oyuncu faresinin sundukları.


Razer'ın oyuncu ekipmanı modellerinin bir hayli başarılı olduğunu biliyoruz. Söz konusu modeller, genellikle E-Spor turnuvalarında kullanılacak ekipmanlar oluyor. DeathAdder V3 Pro modeli ise, tam profesyonelleşme yolunda ilerlemek için kusursuz özellikleri ile karşımıza çıkıyor. İlk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, minimal bir tasarıma sahip bir cihaz görüyoruz. 10 günlük kullandığım süre boyunda, küçük bir ele sahip olmama rağmen 64 gramlık hafifliği sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadığımı da belirteyim. İşte inceleme videomuz.

En rahat fare olabilir! Razer DeathAdder V3 Pro incelemesi

Razer DeathAdder V3 Pro Teknik Özellikleri;

  • 3000 dpi
  • Programlanabilir tuş ve makro
  • 90 milyon tıklama ömrü
  • 750 IPS tarama hızı
  • 64 gram hafiflik
  • Örgü kablo
  • 4 gün aktif kullanım süresi

razer mouse
Genel olarak kullanıcı deneyimini değerlendirdiğimizde özellikle konfor ve uzun pil ömrü tarafında kullanıcıları memnun ettiğini söyleyebiliriz. Tasarım olarak ele oturur yapısı ve üste bombeli avuç içi tasarımı sayesinde hafifliğin yanı sıra ele oturması da bir hayli kolay. Özellikle söz konusu modeli piyasadaki rakiplerine göre değerlendirdiğimizde, 64 gramlık hafifliğin, FPS oyunlarda avantaj sağladığını söyleyebiliriz. Kablolu farelerde karşımıza çıkan kablo ağırlığını yok saydığımız için Valorant CS:GO gibi oyunlarda daha başarılı olmamızı sağlıyor.

razer mouse

Fiyat tarafına baktığımızda ise 2.900-3.000 TL aralığında bir fiyat bizleri karşılıyor. Bu fiyat etiketinin rakiplerine göre hemen hemen aynı seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Eğer Razer DeathAdder V3 Pro gibi üst segment bir kablosuz oyuncu faresi almak gibi bir istediğiniz varsa, deneyimlemenizde ve kararı ona göre vermenizde fayda var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.