Teknoloji TV

Facebook verilerimiz çalındı | Teknolojioku - Yorum #55

Haftanın teknoloji gündemini değerlendirdiğimiz Teknolojioku - Yorum programının 55. bölümü ile karşınızdayız.

Facebook verilerimiz çalındı | Teknolojioku - Yorum #55

Bu programda yine yoğun bir hafta gündemini sizlerle beraber değerlendiriyoruz. Haftanın en önemli olayı Facebook'un dünya çapında 550 milyondan fazla kullanıcının bilgilerini çaldırmış olması. Bu kullanıcılar arasında 20 milyon Türk üyenin olduğunu da belirtelim.

Facebook verilerimiz çalındı | Teknolojioku - Yorum #55

Geçen haftaya damgasını vuran bir diğer olay ise LG'nin telefon pazarından çekileceğini resmi olarak açıklaması oldu. Marka artık telefon üretmeyeceğini ve satmayacağını duyurdu. Dijital video platformu GAİN için ücretsiz dönem kapandı ve platform ücretli kullanıma geçiyor. Ayrıca kanalımızda Renault Captur incelemesi yayınlandı, Ford Kuga testi de önümüzdeki hafta yayınlanacak. Bu haftaki Şikayetim Var programımızın konuğu ise General Mobile markası oldu. Haftanın son haberi ise Google I/O 2021 geliştirici konferansının 18 Mayıs - 20 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenleneceği açıklaması oluyor.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu sayfanın altında yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu1967
Facebook u dava etmek lazım. 19 milyon kullanıcı hep birlikte. Adam başı bir milyon TL tazminat açmak gerekir. Facebook kendi açıklarını niye kapatmıyor ki. 19.000.000 TL X1. 000.000 =19.000.000.000.000 TL eder bu parayıda fakirler için harcansa ne iyi olur du.
Cevapla
Bahadir Ömer Hamamcioglu1967
Facebook a güvendik bakın başımıza neler geldi. Facebook un açıklarını hacker lar buluyor zarar gören kullanıcılar oluyor. Bin tane değil 19 milyon kullanıcı zarar gördü. Facebook ile kullanıcı arasındaki sırlarımız hackerlerin elinde. Faturası kullanıcıya çıkıyor
Cevapla
HAMDİ SAGLİK
KİMSENİN VERİSİ ÇALINMAZ BU HIRSIZLIKTIR☺☺☺
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.