Teknoloji TV

Genshin Impact oynadık - Oyun Canavarı #43

Genshin Impact oyununu oynayıp anime dünyasına giriş yaptık. İşte masalsı oyunla ilgili detaylar.

Genshin Impact oynadık - Oyun Canavarı #43

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı programımızın bu haftaki bölümünde Genshin Impact isimli oyunu oynadık. Açık dünya tabanlı RPG türünde bir oyun olan Genshin Impact, eğlenceli grafikleri, şirin karakterleri ve devasa dünyası ile ilgi çekici bir oyun.

Genshin Impact oynadık - Oyun Canavarı #43

Oyunda karakterlerimizi geliştirebiliyoruz ve belli bir seviyeye geldiğimizde çoklu oyuncu modu da aktif oluyor. Bu sayede arkadaşlarımızla da birlikte Co-Op modunda oynayabildiğimiz oyun eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Grafikleri ile adeta bir anime çizgi filmde yer alıyormuş hissi uyandıran oyunun tamamen ücretsiz olduğunu da belirtelim. Sistem kaynakları olarak üst düzey kaynak kullanımı olmayan oyun ortalama bir bilgisayarda da çalışıyor. İşte Genshin Impact oyunun minimum sistem gereksinimleri:

  • Intel Core i5 veya üstü işlemci
  • 8 GB RAM
  • 30 GB depolama alanı
  • Nvidia GeForce 1030 ya da daha üstü
  • Direct X 11
  • Windows 7, 8, 8.1, 19 (64 bit)

Oyunla ilgili deneyimlerimizi YouTube kanalımızdaki videoda sizlere aktardık:

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Bugüne kadar hazırladığımız Oyun Canavarı programlarının tamamına YouTube kanalımızdaki Oynatma Listesinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.