Teknoloji TV

Gündemde neler var? Benzin zammından Disney+'a değerlendirme

Gündemde neler olup bittiğini sizler için tartıştık. Benzin zammından Disney+'a kadar bir çok konuyu sizler için tartıştık. İşte detaylar.

Gündemde neler var? Benzin zammından Disney+'a değerlendirme

Sizler için gündemi tartıştığımız yeni bir video hazırladık. Türkiye gündeminde sürekli konuşulan benzin zammı, asgari ücret ve genel hayat pahalılığı gibi konulara değindik. Bununla birlikte ülkemizde hizmet vermeye başlayan Disney+'ı da sizler için değerlendirdik. 

Türkiye gündeminde olan bitene değindiğimiz bu videomuzda güncel problemleri ele aldık. Editörlerimiz Bahar ve Alperen ile hazırladığımız bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gündemde neler var? Benzin zammından Disney+'a değerlendirme

Gündemde olan biteni ara ara sizler için değerlendiriyoruz. Sohbet tarzında olan bu videomuzda da en güncel haberleri ve Türkiye gündeminden asla düşmeyen zamları sizler için konuştuk. Ülkemizde hizmet vermeye başlayan Disney+ hakkında da yorumlarımızı değerlendirdiğimiz videomuzda hem sohbet ettik hem de aktif olayları konuştuk. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.