Teknoloji TV

Hem ücretsiz hem eğlenceli: Halo Infinite - Oyun Canavarı #63

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı programımızın bu bölümünde kısa süre önce kullanıma sunulan ve ücretsiz bir oyun olan Halo Infinite'e göz atıyoruz.

Hem ücretsiz hem eğlenceli: Halo Infinite - Oyun Canavarı #63

Halo Infinite 15 Kasım 2021 tarihinde piyasaya sürüldü. Ücretsiz bir oyun olan Halo Infinite, Xbox Series X ve Series S, Xbox One konsollarında ve Windows bilgisayarlarda oynanabiliyor.

Oyunda temelde Arena ve BTB (Büyük Takım Savaşı) olmak üzere iki farklı mod bulunuyor. Oyundaki karakterinizi özelleştirebiliyorsunuz. Xbox Series S ve X'te 4K 60fps oyun deneyimi sunuluyor.

Halo Infinite oyunu bütün platformlarda ücretsiz iken Infinite Campain oyunu ise Windows üzerinde 299 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Oyunun Xbox sürümünün fiyatı ise 469 TL. Ayrıca Game Pass abonelik paketinde oyunu ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz.

Halo tarihi

Halo oyunun tarihine bakacak olursak ilk olarak 2001 yılında piyasaya sürüldüğünü görüyoruz. Master Chief John-117 ile birçok maceraya atıldığımız oyunda Cortana isimli yapay zeka destekli bir yazılım da bize eşlik ediyordu. Cortana daha sonra Windows bilgisayarlarda yapay zeka asistanı olarak da kullanılmaya başlandı. Halo bugüne kadar 65 milyon kopya satmayı başardı.

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.