Teknoloji TV

Herkes kontrol etsin: e-Devlet'te para bulabilirsiniz!

Bir dönem tüm çalışanlara zorunlu hale getirilen BES sisteminde bulunan olası paralarınızı e-Devlet üzerinden görebileceğinizi biliyor muydunuz?

Herkes kontrol etsin: e-Devlet'te para bulabilirsiniz!

BES sistemine yatırılan paraları e-Devlet platformu üzerinden görmek mümkün. Eğer bir dönem bu sisteme bilerek ya da bilmeyerek kayıt olmuşsanız maaşınızdan kesilen ve belli bir miktara ulaşan rakamları anlattığımız yöntemle görmeniz mümkün oluyor.

BES'te biriken parayı gördükten sonra isterseniz ilgili sigorta şirketine başvurarak bu parayı çekebiliyorsunuz. Elbette sistemde kalarak paranızı daha da artırmanız mümkün. Burada karar tamamen size ait.

Bu işlem için yapmanız gerekenleri Teknolojioku YouTube kanalımızdaki videoda anlatıyoruz. BES sisteminde yer alan paralarınızı burada gördükten sonra ilgili sigorta şirketine başvurarak alabiliyorsunuz.

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Hamdi
Bes ( bireysel emeklilik sistemi yani çalışırken keyfine maaştan bir miktar kesilip o parayla devir dayimdan şirkete vede bankaya kâr yapması için senden bir kısım hediye diyelim, ) yani, bilemiyorum kimlerin Çebi bu paraları kullanarak doluyor nerelere kadar gidiyor, faiz haram sözde ama uygulamada ülkede faiz yemeyen çok az kesim var. Dünya da onların yüzü hayrına dönüp duruyor böyle haram ile hak yeme ile kıyamet yakındır.
Cevapla
Bahadir Hamamcıoğlu
Ne İnternet var ne cep ne de bilgisayar bunlar yok evde işsiz yaşıyoruz bu hakkımızı nasıl arayıp bulacağız . Cepte para yok.
Cevapla
Alex
Falan filan inter milan.....
Rebecca
Bu yorumu nerden yazdın peki telefon net bilgisayar bişe yok ananın karnından mı yazdın
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.