Teknoloji TV

İşte WhatsApp alternatifi uygulamalar!

WhatsApp yerine kullanabileceğiniz 4 farklı uygulamayı bu videomuzda sizler için bir araya getirdik.

İşte WhatsApp alternatifi uygulamalar!

WhatsApp'ın Türkiye'de Facebook ile bilgileri paylaşmayı zorunlu tutması beraberinde tepkileri de getirdi. Birçok kullanıcı farklı platformlara yönelirken konuyla ilgili açıklamalar birbiri ardına geliyor. 

İşte WhatsApp alternatifi uygulamalar!

Kullanıcıların tepkisini çeken bu uygulama sonrasında bilgilerini Facebook ile paylaşmak istemeyenler 8 Şubat'tan itibaren WhatsApp kullanamayacaklar. Biz de bu durumda kalmak istemeyenler için WhatsApp alternatifi 4 farklı uygulamayı sizler için bir araya getirdik. Eğer WhatsApp kullanmak istemiyorsanız bu uygulamalardan birini kullanabileceğinizi de belirtelim. Seçtiğimiz uygulamaların tamamının ücretsiz olduğunu hatırlatmakta fayda var. 

Elbette WhatsApp yerine kullanılabilecek onlarca farklı uygulama var. Biz buradaki listemizde en popüler olan dört uygulamayı tercih ettik. İşte sizin için seçtiğimiz bu uygulamalar:

  • Telegram
  • Viber
  • Bip
  • Signal

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Bilal
Dedi, Bilgi Teknolojileri ve İnternet Güvenliği Derneği (BTİDER) tarafından geliştirilmiş bir yerli uygulamadır. DEDİ Güvenli Haberleşme Uygulaması, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. Dedi, aileniz ve arkadaşlarınıza mesaj alıp göndermenizi sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını veya varsa Wi-Fi kullanır. Mesaj, sesli arama, fotoğraf, video, belge ve konum gönderip alabilmek için SMS'ten Dedi’ye geçiş yapabilirsiniz.
Cevapla
💎G@kko💎
Abem abem dedim dedim bak noldu haklı çıktım yerli ve milli olan herşeyi desteklim desteklemeye de devam edecem
Cevapla
💎G@kko💎
Abem defalarca herkesi uyardım güldüler bahan, dedim dedim bak noldu haklı çıktım yerli ve milli olan herşeye destek verim
Cevapla
Kartal
Cep telefonuda yerli kullanın o zaman
Hüseyin
Abem bir uygulama var Duo nasıl
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
WhatsApp, Facebook ve Instagram kime ait biliyorsunuz. hangi işletim sistemlerinde de çalışıyor biliyorsunuz Linux, Windows ve Android de çalışıyor biliyorsunuz. hepsi kullanıcı bilgisi izlemesi bilgi toplaması yapıyor. Facebook WhatsApp sözleşmesi yayınlanınca başka bir sohbet programına geçiş yapmak. ABD de tüm verileriniz depolanıyor. pasaport da kullanıyorsunuz yurt dışına çıkmak için Facebook WhatsApp ve Instagram hesabınız olup olmadığı sorulursa?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.