Kağıt dokusundaki ekranı ile büyüleyen tablet! TCL NxtPaper 10s inceleme

Tablet pazarının iddialı isimlerinden TCL, yeni modeli NxtPaper 10s ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki bu ürün temel anlamda bizlere neler sunuyor? İşte detaylar.

Kağıt dokusundaki ekranı ile büyüleyen tablet! TCL NxtPaper 10s inceleme

Son dönemde tablet tarafındaki ürün yelpazesini genişleten TCL, kullanıcı sayısını da önemli oranda arttırdı. TCL’in son satışa sunduğu tablet ise yeni ekran teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeken NxtPaper 10s oldu.

Peki NxtPaper 10s temel anlamda bizlere neler sunuyor? 1200 x 1920 piksel çözünürlüğünde 10.1 inçlik ekranla gelen TCL NxtPaper 10s, gücünü MediaTek tarafından üretilen MT8768 yonga setinden alıyor.

Kutudan ilk çıktığında Android 11 ile çalışacak olan tablette 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı bulunuyor. Eğer bu dahili depolama alanı benim için yeterli olmaz diye düşünüyorsanız, cihazın 256GB’a kadar microSD kart desteği sunduğunu da hatırlatalım.

Tabletin ön yüzünde görüntülü konuşmalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz 5MP’lik kamera modülü yer alıyor. Arka yüzde ise f/2.0 diyafram aralığına sahip 8MP’lik ana kamera mevcut.

Tabletin en güçlü yanlarından birisi de bataryası. TCL NxtPaper 10s’te 8000 mAh’lık ortalamanın hayli üzerinde bir batarya yer alıyor. Bu batarya 18W hızlı şarj teknolojisini de destekliyor. İşin iyi kısmı ise kutu içeriğinden adaptörün de çıkıyor olması.

Elbette bu tabletin en cazip özelliklerinden birisi de ekranı diyebiliriz. Çünkü TCL bu tabletinde özel bir ekran teknolojisine yer vermiş. Tüm bu detayları hazırladığımız video incelemede sizlerle paylaştık. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Eğer video ile ilgili kafanıza takılan herhangi bir soru işareti varsa yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.