Teknoloji TV

LG şikayetlerinizi bu videoda değerlendirdik: Şikayetim Var #9

Şikayetim Var programının dokuzuncu bölümünün konuğu LG oldu. Marka ile ilgili şikayetler telefon ve televizyonlara yoğunlaşmış durumda.

LG şikayetlerinizi bu videoda değerlendirdik: Şikayetim Var #9

Artık geleneksel hale gelen Şikayetim Var videolu program serimizin dokuzuncu bölümü ile karşınızdayız. Daha önce Samsung, Turkcell, Vodafone, Xiaomi ve benzeri markaları konuk ettiğimiz programın bu haftaki konuğu LG oldu. 

LG şikayetlerinizi bu videoda değerlendirdik: Şikayetim Var #9

Uzun yıllardır ülkemizde faaliyetlerde bulunan LG, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile telefon pazarından çekildiğini açıklamıştı. Bu Türkiye'deki kullanıcıları çok etkileyecek bir duyuru değil. Zira marka uzun süredir ülkemizde az sayıda modelle yer alıyordu. 

Ancak bir döneme damgasını vuran G serisi ile çok bilinen markanın aynı zamanda televizyonları da o oranda biliniyor ve halen satılıyor. Türkiye'de önemli bir kitlesi olan televizyonları son teknolojilere sahip olan marka ile ilgili gelen şikayetlerin büyük bir bölümü telefon ve televizyonlardan oluşuyor. 

Aşağıdaki videoda siz Teknolojioku okuyucularından gelen şikayetlerin bir kısmını içeren videoyu izleyebilirsiniz. LG ile ilgili şikayetlerin tamamını haberin sonunda bulunan linkte yer alan sayfada görebilirsiniz. 

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu sayfanın altında yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

LG ile ilgili şikayetlerin tamamını aşağıdaki linkte yer alan sayfada görebilirsiniz.

Yorumlar
Dohan
Mobil bölüm kapanmasın salam telefonlar yapsınlar ge serisi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.