Teknoloji TV

WhatsApp geri adım attı Teknolojioku - Yorum #59

Haftanın teknoloji gündemini değerlendirdiğimiz Teknolojioku - Yorum programımızın 59. bölümü ile karşınızdayız.

WhatsApp geri adım attı Teknolojioku - Yorum #59

Haftanın teknoloji gündemini değerlendirdiğimiz Teknolojioku - Yorum programımızın 59. bölümü ile karşınızdayız. Bu haftaya damgasını vuran gelişme WhatsApp'ın sözleşme konusunda dayatmasından vaz geçmesi oldu. Her ne kadar bu geri adım konusunda bazı farklı iddialar olsa da Facebook'un Türkiye özelinde bu dayatma konusunda ısrarcı olmayacağı ortaya çıktı.

Haftaya damgasını vuran diğer gelişmeler ise kripto para piyasaları, IFA 2021 fuarının iptali, Şikayetim Var: LG, Android 12'nin duyurulması ve Twitter abonelik servisi oluyor.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu sayfanın altında yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Nurettin GÜN
Normal mesaj larda fotoğraf ve video gönderilse ve canlı görüşme yapılsa vassap gibi programa hiç gerek yok
Cevapla
ÖMÜR
Biz el ele verirsek her şeyi başarıriz....e l elden üstündür ...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.