Teknoloji TV

Mehmet Kaan 3 farklı fare ile Roblox oynuyor!

Bu videomuzda genç editörümüz Mehmet Kaan ile 3 farklı fareyi karşılaştırdık


İlk olarak Mehmet Kaan, 3 farklı oyuncu faresini fiyat performans bazında değerlendirdi. Daha sonrasında ise söz konusu farelerin Roblox oyununda gösterdiği performansı inceledi.

Mehmet Kaan 3 farklı fare ile Roblox oynuyor!

Bildiğiniz üzere son zamanlarda oyuncu ekipmanlarına olan ilgi bir hayli arttı. Dolayısıyla farklı fiyat seviyelerinde birçok fare modeli karşımıza çıktı. Bunlardan bazıları kablolu, bazıları ile kablosuz olabiliyor.

Bu videomuzda kablosuz ve kablolu oyuncu fareleri arasındaki temel farkları, yaşanabilecek gecikme değerlerinin farklarını inceledik.

Editörümüz Mehmet Kaan, ilk olarak SteelSeries'in Aerox 3 modelini Roblox oyununu oynayarak test etti. Delikli ve RGB aydınlatmaya sahip olan model, kablolu bir yapıya sahip. Daha sonrasında ise aynı modelin kablosuz versiyonunu inceledik. Genel olarak baktığımızda iki model arasında herhangi bir gecikme farkının olmadığını gözlemliyoruz. Fakat konu fiyat bilgisine geldiğinde, iki model arasında önemli ölçüde bir fiyat farkı söz konusu.

İlk iki incelemede bahsi geçen modellerin üst segmente ait olduğunu belirtelim. Mehmet Kaan'ın son incelediği Logitech G102 oyuncu faresi ise, uygun fiyata yüksek performans sunmayı amaçlıyor. 8.000 DPİ özelliğine sahip olan modeli kişiselleştirilebilir aydınlatma teknolojisi ile özelleştirebileceksiniz.

Eğer uygun fiyata oyuncu ekipmanı istiyorsanız ve bütçeniz yetersizse Logitech G102 oyuncu faresini tercih edebilirsiniz.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu sayfanın altında yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
ataberq06
gerçekten iyi bir bilgisayarı robloxda ziyan etmek..
Cevapla
Mehmet kaab
Mehmet kaan yavrum hey gidi be bulmuşsun güzel bilgisayarı keyifli oyununu oynuyorsun ben de almak istiyorum para biriktiriyorum ama fiyatlar benim biriktirdiğimden daha çok artıyor böyle giderse hiç ulaşamayacağom 😭
Cevapla
troll face
yavrum nedemek anlamadım
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.