Oyun testi yaptık pili bitiremedik! GM 22 Plus inceleme!

Yerli akıllı telefon üreticisi denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan General Mobile, 2022 yılı modellerinde geçtiğimiz günlerde satışa sundu.

Oyun testi yaptık pili bitiremedik! GM 22 Plus inceleme!

Bu modellerden birisi de GM 22 Plus’tı. Gücünü MediaTek tarafında geliştirilen Helio G80 yongasından alan GM 22 Plus, bünyesinde barındırdığı 6000 mAh’lık devasa batarya ile rakiplerine meydan okuyordu. Bizde bu bağlamda telefonun ciddi anlamda nasıl bir pil performansına sahip olduğunu deneyimlemek istedik.

Genelin dışına çıktığımız bu inceleme videosunda GM 22 Plus’ın oyun performansını deneyimledik. Nitekim bizler için şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıktı. Çünkü telefonları yoran ve bataryasını adeta su gibi içen bir oyun yüklememize karşın GM 22 Plus başarılı bir pil performansı sergiledi.

Dilerseniz telefona dair merak ettiğiniz tüm detayları ve yaptığımız oyun testinin sonuçlarını videomuzda bulabilirsiniz. Bu arada merak edenler için telefonun özelliklerini de alt kısma bırakıyoruz.

GM 22 Plus Özellikler

Yonga Seti: MediaTek Helio G80
RAM: 4GB
Dahili Depolama: 128GB
Ekran: 6.78 inç
Kamera: 48MP+ 5MP + 2MP / 8MP
Batarya: 6000 mAh / 15W hızlı şarj

Dip not olarak belirtelim. Telefonun fiyatı ilk çıktığında 3700 TL civarındaydı. Sonradan cihazın fiyatı 3300 TL seviyelerine kadar geriledi. Lakin dolarda yaşanan ufak hareketlilik sonrasında fiyat tekrardan 3700 TL seviyelerine yükseldi. Eğer cihaz hakkında merak ettiğiniz sorular varsa yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizler de elimizden geldiğince sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız.