Oyunculara müjde: Bomba oyunlar geliyor! #OyunCanavarı84

Monster Notebook katkıları ile hazırladığımız 'Oyun Canavarı' serimizin yeni bölümünde sizler için Haziran 2023 itibariyle piyasaya sürülecek oyunlardan bahsedeceğiz. İşte beklene oyunlar.

Oyunculara müjde: Bomba oyunlar geliyor! #OyunCanavarı84

Son yıllarda piyasadaki farklı oyun üreticilerinden rekabetçi oyunlar görmeye başladık. Oyun sektöründe uzun yıllardır beklenen oyunların olduğunu biliyoruz. Listemizde bahsedeceğimiz Diablo serisinin yeni oyunu da en çok beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Bu listemizde ise sizler için uzun yıllardır beklenen oyunlardan bahsedeceğiz. Ayrıca Haziran 2023 ayında çıkması beklenen oyunlardan en çok ilgi görenlerini listeledik. İşte videomuz

Oyunculara müjde: Bomba oyunlar geliyor! #OyunCanavarı84

Bu listemizde her bütçeye ayrı olarak sıralanmış oyunlar bulunuyor. Tabii ki piyasaya sürülecek her oyunun fiyatı henüz belli değil. Fakat videomuzda bahsettiğimiz tarihlerde oyunların çıkış fiyatları hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Tabii ki Avrupa'daki satışa fiyatlarına dair sızıntılar mevcut. Fakat Steam tarafında Türkiye pazarında dolar kuru sabitlendiği için, yeni oyunların beklenenden daha ucuz olma ihtimalleri de mevcut. Ayrıca bazı oyun geliştiricileri, Türkiye'ye özel fiyat veya kampanyalar yapabiliyorlar. Bu yüzden fiyatları öğrenmek için çıkış tarihlerini beklememiz gerekecek.

Eğer 'bilgisayarım bu oyunları kaldırır mı' düşüncesine sahipseniz, Monster Notebook sahibi olan kullanıcılarımızın oynamayacakları oyun olmayacağını düşünüyoruz. Ayrıca Monster Notebook'un da bahsettiği gibi oynayamadığımız oyun olduğu takdirde bilgisayarınız iade edilebiliyor. Fakat en olumsuz ihtimalde, yüksek bütçeli yüksek grafik birimi isteyen oyunlardan bahsetsek dahi düşük ayarlarla oynayabilmek mümkün. Önümüzdeki günlerde farklı oyun listeleri ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.