Teknoloji TV

PC toplayacaksanız yola MSI Gungnir 110R ile çıkın

MSI'ın şık görünümlü oyuncu kasası Gungnir 110R'ı mercek altına alıyoruz. Peki MSI Gungnir 110R beklentileri ne derece karşılayabiliyor? İşte cevabı

PC toplayacaksanız yola MSI Gungnir 110R ile çıkın

Son dönemde PC kasalarının görünüm açısından farklı bir boyuta geçtiğini söyleyebiliriz.

Özellikle oyuncular için tasarlanan kasaların, odaları güzelleştiren birer aksesuara dönüşüyor olması güzel bir durum. Bugün inceleyeceğimiz MSI Gungnir 110R modeli de tam olarak böyle bir kasa.

Yarı cam ön paneli ile göze hoş gelen bir tasarıma sahip olan Gungnir 110R, 430 mm genişliğinde ve 480 mm boyunda. Ayrıca kasanın ön panel genişliği de 215 mm.

İçerisinde 3 adet soğutma ve 1 adet de egzoz fanı yer alan kasada, tüm ince detaylar düşünülmüş.

Güç kaynağı yuvası kasanın alt kısmına konumlandırılmış ve ana bileşenlerden ayrı tutulmuş.

Böylece kablolar ile oluşacak olan görüntü kirliliğinin de önüne geçilmiş. Son derece şık bir tasarıma sahip olan MSI Gungnir de fanlar kablolara bağlantılı bir şekilde geliyor.

Yani ekstradan uğraşıp, yeni bir kurulum yapmanıza gerek yok. Kasa fanlarını çalıştırmak için yapmanız gereken tek şey, kabloları anakartta belirtilen yuvalara yerleştirmek.

PC toplayacaksanız yola MSI Gungnir 110R ile çıkın

Dilerseniz kasanın inceleme videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Eğer kasa hakkında kafanıza takılan herhangi bir soru işareti varsa bunları bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.