Teknoloji TV

Teknolojioku ailesi büyümeye devam ediyor! Yeni yüzümüz Bahar

Teknolojioku ailesi olarak büyümeye hız kesmeden devam ediyoruz. Bu videomuzda bize uzun süredir içerik tarafında destek olan Bahar'la söyleşi yaptık.

Teknolojioku ailesi büyümeye devam ediyor! Yeni yüzümüz Bahar

Teknolojioku ailesi günden güne büyümeye devam ediyor. Uzun süredir bizlere yazılı içerik tarafında destek veren Bahar, artık videolarda da takipçilerimizle buluşacak. Bu sebeple kendisini hem Teknolojioku ailesine tanıtmak hem de YouTube serüvenimize başlamak için ilk videomuzu çektik.

Bize yazı tarafında destek veren Bahar daha önce Japonya'da yaşamış. Bu kapsamda biz de kendisine ilk videomuzda Japonya ile ilgili birkaç soru sorduk ve karşılığında pek beklemediğimiz yanıtlar aldık. Biz İstanbul'da kaybolurken, editörümüz Bahar dünyanın bir ucunda bulunan Japonya'da toplamda dört at geçirmiş.

Teknolojioku ailesi büyümeye devam ediyor! Yeni yüzümüz Bahar

Üstelik sıra dışı deneyimlerle de yaşanan Bahar, bir sürede bir Japon Budist Tapınağı'nda kalmış. Evet, yanlış okumadınız, filmlerde gördüğümüz tapınaklarda kalma deneyimini yaşayan Bahar bu videomuzda bize kısaca gözlemlediklerinden bahsetti. Oldukça eğlenceli şeylerden söz eden editörümüz bundan sonraki videolarda yurt dışı deneyimlerden daha fazla söz edecek.

Keyifli bir sohbete imza attığımız Bahar bundan sonra daha çok videoda karşımıza çıkacak. Sohbet videoları ve eğlenceli içeriklerde göreceğimiz editörümüzü mutlaka yazı tarafında da takip edin. Kendisiyle daha fazla içerik yapmamızı isterseniz mutlaka yorum yapmayı ve abone olmayı unutmayın. Teknolojioku ailesine verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederiz ve bir sonraki videoda görüşmek üzere.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.