Teknoloji TV

TFXTarget ile Dünyanın Önde Gelen Şirketlerinin Hisse Senetlerini Alıp Satmak Çok Kolay!

TFXTarget ile yurt içi ve yurt dışı piyasalarda yatırım yapabilir, dünyanın dev şirketlerinin hissedarı olabilir, yatırım fonu alım-satımı yapabilirsiniz.

TFXTarget ile Dünyanın Önde Gelen Şirketlerinin  Hisse Senetlerini Alıp Satmak Çok Kolay!

Döviz, kıymetli maden, yurt içi ve yurt dışı hisse senedi işlemleri son günlerde daha da önem taşımaya başladı.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından sunulan yenilikçi TFXTarget platformu, değişen piyasa koşullarını anlık takip etmenize, küçük birikimlerinizle yatırım yapmanıza ve geniş bir portföy oluşturmanıza olanak sağlayan bir yatırım platformu.

Dünyayı cebinize getiren platformda hem BIST hem de dünya piyasalarında, otomotivden teknolojiye birçok alanda dünyanın önde gelen şirketlerine ait hisse senedi ve yatırım fonu alım satım işlemlerinizi, ilgili piyasaların açık olduğu saatlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken işlem yapmak istediğiniz para biriminde bir yatırım hesabı açmak.

Aradığınız Tüm Yatırım Enstrümanları Tek Bir Platformda

 Döviz, kıymetli maden, hisse senedi ve yatırım fonu işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz TFXTarget, geliştirilmiş piyasa takip araçlarına, kompleks emir türlerine ve hesaba entegre portföy yapısına sahip.

TFXTarget üzerinden 33 döviz çiftinde döviz kurlarını takip edebiliyorsunuz. Platform hafta içi her gün 24 saat boyunca gelişmiş emir seçenekleri ile telefonunuz kapalıyken bile anlık fiyatlarla döviz, altın ve gümüş gibi kıymetli maden alım satımı yapmanıza, işlemlerinizi mobil uygulama üzerinden tek tıkla gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Yurt içi ve yurt dışı hisse senedi ve yatırım fonu alım satım işlemlerinin yanı sıra kira sertifikası işlemlerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz TFXTarget, her yaştan her kesimden yatırımcının kolaylıkla işlem yapmasını sağlayan kullanıcı dostu özelliklere sahip.

IT Trading Grafikleri ile Derinlemesine Analizler

 Güvenli ve kazançlı yatırımlar için piyasaları takip etmek, grafikleri incelemek ve analiz becerilerini de geliştirmek gerekiyor. TFXTarget piyasa ekranlarından ve grafiklerden döviz, kıymetli maden, hisse senedi işlemlerini takip etmenizi sağlıyor. Ödüllü grafik uygulaması IT Trading ile ürünlerin grafiklerini izleyip, bu grafikler üzerinden emir verebiliyorsunuz. Piyasada kullanılan tüm analizlerin yanı sıra profesyonel seviye kullanıcılar için gelişmiş analiz seçeneklerine ulaşmanız da mümkün.

 

TFXTarget Müşterisi Olmak Çok Kolay!

TFXTarget mobil uygulamasını IOS ve Android işletim sistemli telefonlarınıza hemen indirebilirsiniz. Platformu kullanmaya başlamanız için Türkiye Finans müşterisi olmanız gerekiyor. Türkiye Finans müşterisi değilseniz Türkiye Finans Mobil Şube üzerinden “Müşteri Ol” butonuna tıklamanız yeterli. Görüntülü Görüşme ile işlemlerinizi dakikalar içinde tamamlayabilir ve yatırımlarınıza TFXTarget ile yön vermeye başlayabilirsiniz.

TFXTarget platformuna başvuruda bulunmak için tıklayın.


Yatırımcılar ve Piyasaları Takip Edenler için Çok Sayıda Avantaj TFXTarget Platformunda

  • Dünya piyasalarındaki değişimi anında takip edebilir, 33 farklı döviz çiftinde ve kıymetli maden piyasalarındaki alım satım işlemlerinizi hafta içi 24 saat, anlık ve avantajlı kurlarla gerçekleştirebilirsiniz
  • Kullanıcı dostu ve anlaşılır arayüz sayesinde işlemleriniz oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.
  • TFXTarget Türkiye Finans hesaplarınız ile entegredir. Cari hesabınızdaki bakiye üzerinden yapacağınız işlemler anında hesabınıza yansır.
  • BIST hisse senedi, kira sertifikası ve yatırım fonu işlemlerini her an her yerden takip edebilir ve piyasaların açık olduğu saatlerde alım satım yapabilirsiniz.
  • TFXTarget ile yurt dışı piyasaların açık olduğu saatlerde dünyanın önde gelen şirketlerinden hisse senedi ve borsa yatırım fonu alım-satım işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. (Katılım bankacılığı esaslarına uygunluk kriteri taşıyan, dünyada kabul görmüş İslami endekslere uygun şirketlerin hissedarı olabilirsiniz).
  • Benzersiz emir yapısına sahiptir. Uygulama, vereceğiniz emirler doğrultusunda telefonunuz kapalı iken bile piyasa takibi yapar ve işleminizi belirlediğiniz fiyattan anında gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Anlık bildirimler ve kapsamlı grafik modülü ile temel ve ileri analizleri görüntüleyebilir, bu grafikler üzerinden emir girişi yapabilirsiniz.
  • “Favoriler” özelliği ile en çok ilgilendiğiniz hisseleri tek bir ekranda takip edebilir, işlem yapabileceğiniz 33 döviz çifti ve 2 kıymetli maden arasından istediğiniz kur çiftini belirleyebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için tıklayın.

Uygulama indirme linki:
https://www.tfxtarget.com.tr/Sayfalar/Ana-Sayfa.aspx#yukle

Web adresi: https://www.tfxtarget.com.tr/

Sıkça Sorulan Sorular: https://www.tfxtarget.com.tr/Sayfalar/Sikca-Sorulan-Sorular.aspx

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.