Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir tablet! TCL Tab 10 Max inceleme

TCL'in yeni tableti Tab 10 Max, sunduğu özellikler ile kullanıcıların tüm beklentilerini karşılamayı başarıyor.

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir tablet! TCL Tab 10 Max inceleme

Pandemi dolayısıyla hayat ve yaşam çizgimiz de ister istemez değişti. Artık eğitim de dahil pek çok iş kolu uzaktan erişim sistemiyle gerçekleştiriliyor. Gerek uzaktan çalışmada, gerekse de uzaktan eğitimde insanlar tabletlere yönelmiş durumdalar.

Çünkü tabletler dizüstü bilgisayarlara göre çok daha uygun etiketlere sahipler. Örneğin uzaktan eğitim için bir dizüstü bilgisayar almaya kalksanız ödemeniz gereken minimum tutar 5000 TL civarında olacaktır.

Fakat söz konusu bir tablet olduğunda bu fiyatın yarısına bile oldukça verimli, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tablet almanız mümkün oluyor.

TCL Tab 10 Max video inceleme

Bugün incelediğimiz TCL Tab 10 Max de bu tabletlerden biri. Güçlü bir yonga seti, geniş bir ekran ile gelen TCL Tab 10 Max uygun fiyatıyla tam bir F/P ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Eğer uzaktan çalışma ya da uzaktan eğitim amacıyla yeni bir tablet almayı düşünüyorsanız TCL Tab 10 Max'i de mutlaka seçenekleriniz arasına eklemenizi tavsiye ederiz.

Yonga Seti: 8 çekirdekli MTK
RAM: 4GB
Ekran: 1200 x 2000 piksel 10.36 inç IPS LCD
Kamera: 8MP / 5MP
Batarya: 8000 mAh
Dahili Depolama: 64GB + microSD

TCL Tab 10 Max hali hazırda ülkemizde ortalama 2300 TL gibi bir fiyattan satılmakta. Açıkçası bu fiyata benzer özelliklerde yeni bir tablet bulmak çok da kolay değil.