Valorant'a mola alma özelliği geliyor! #OyunCanavarı90

Valorant'a uzun süredir beklenen, mola alma, kutu açma ve harita seçimi gibi özelliklerin gelme ihtimalini sizler için değerlendirdik. İşte yakında gelmesi beklenen yeni Valorant özellikleri!

Valorant'a mola alma özelliği geliyor! #OyunCanavarı90

2 Haziran 2020'de piyasaya sürülen Valorant'ın çok kısa bir sürede Valve'nin CS:GO'suna meydan okuduğunu söyleyebiliriz. Riot tarafından geliştirilen Valorant'ın CS:GO'nun önüne geçmesinin en temel sebebi ise, oyuncular için geliştirdiği Anti-Hile yazılımıydı. Çünkü son zamanlarda CS:GO'da hileler arttığı için, kullanıcılar artık hilesiz bir oyun istiyordu. Riot ise, 3 yıl önce piyasaya sürdüğü Valorant oyunu ile oyuncuların gönlünü kazanmayı başardı. 

Her ne kadar hile konusunda başarılı bir oyun olsa da hala CS:GO'da kullanıcıların çok sevip de Valorant'ta görmek istediği özellikler yer alıyor. Riot'un ise henüz yeni geliştirilen bir oyun olduğu için oyuna özellik getirme konusunda ince eleyip sık dokuduğunu belirtelim. Önümüzdeki aylarda ise oyuncuların uzun süredir beklediği Valorant özellikleri yolda. Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız 'Oyun Canavarı' serimizin yeni bölümünde, Valorant'a yakında gelmesini beklediğimiz özelliklerden bahsedeceğiz. İşte ortaya çıkan tüm sızıntılar.

Valorant'a mola alma özelliği geliyor! #OyunCanavarı90

Valorant'a önümüzdeki dönemlerde gelmesi beklenen birçok özellik bulunuyor. Bunları tek bir cümlede özetlemek gerekirse, mola alma, kutu açma ve harita seçimi gibi özellikler olduğunu söyleyebiliriz. 

Oyun Canavarı serimizin yeni bölümünde oyuncuların uzun süredir beklediği Valorant özellikleri hakkında ortaya çıkan sızıntıları sizler için değerlendirdik. Özellikle mola alma özelliği konusunda ortaya çıkan birçok sızıntı bulunuyor. Eğer sizin de Valorant'a gelmesini istediğini özellikler varsa, yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.