Yazılım

Adobe Creative Cloud bulut servisini başlattı

Adobe artık ön sipariş servisini açık hale getirmiş ve kaydolarak indirme yapabileceksiniz.

Adobe Creative Cloud bulut servisini başlattı

Adobe bugün yeni bir Adobe Creative Cloud abone hizmeti başlattı. Zevk veren Adobe CS6 ürün yelpazesinin bir aylığı sadece 49 dolar.

Adobe artık ön sipariş servisini açık hale getirdi ve kaydolarak indirme yapabileceksiniz. Adobe bugün yaptığı açıklamada Adobe Edge ve Adobe Muse' yi Adobe CS6 ile birlikte indirip yüklemenize izin vereceğini söyledi.

1335188892_adobe-creative-cloud.jpg

Adobe kullanıcılarına faydalı paylaşımları ve iş dosyalarını sorunsuz bir şekilde saklanıp daha sonra başka cihazlardan da ulaşabilmesi için yeni bulut sistemi senkronizasyon yeteneği ile creative cloudu tasarladı. Yeni Adobe bulut sistemi tabletlerde iOS ve Android uygulamalarında da kullanılabilecek.

1335188923_adobe.jpg

Adobe açıklamasında:

"Adobe Creative Cloud dünya çapında reklam dengelerini değiştirecek araç ve hizmetleri sunarak radikal ve yeni bir yol denedi. Abonelik tabanlı bir bulut hizmeti sunan Adobe Creative Cloud paylaşım yapma ve yaratıcı çalışmaları sunmayı hedeflediği hizmetinde özellikle Adobe Creative Suite® 6 yazılımı ile ilgili araçların sunumu dijital görüntü araçları ve video özellikleri gibi yenilikleri de beraberinde sunuyor." Dedi.

1335189207_adobecreativecloud-455x255.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.