Yazılım

Adobe CS6 Beta'dan rekor indirme!

Dünyanın en iyi yazılımlarının Beta'larının rekor başarıları!

Adobe CS6 Beta'dan rekor indirme!

Hatırlarsanız Windows 8 Developer Preview'den sonra Consumer Preview sürümünün Barselona'da MWC 2012 kongresinde kullanıcılara sunulmuştu. Dünyanın en iyi yazılımlarının betalarının indirilme sayısına baktığımızda ilk sıralarda alışık olduğumuz bir firma görünüyor, Microsoft firması ve değerli işletim sistemi Windows 8.

Geçtiğimiz günlerde haberini çıktığı dakikalarda sizler için paylaştığımız Adobe Photoshop CS 6 Beta indirme rekor sayısına ulaşarak, Beta halinde en çok indirilen yazılımlar arasına girdi. CS 6 7 günde 500.000 adetlik indirilme sayısına ulaşarak rekora imza attı. Bu sayı toplumda Photoshop kullanan kesimin ne kadar az olduğunu düşünecek olursak ve rakamın 3 4 gün önceki bir istatistiğe ait olduğunu düşünürsek rekor denilebilir!

1333111950_adobe-photoshop-cs6-beta-cikti-hemen-indir-21296.jpg
Adobe'nin çıkardığı yeni Photoshop serisinin bu denli indirilmesinin temeline baktığımızda kullanıcıların yeni gelecek final sürümü için yüksek bir fiyat ödeyeceklerini bunun için beta sürümünde neler geldiğini şimdiden merak ettiklerini, yayınlanan bu betanın bütün merakları giderdiğini görüyoruz.

*Adobe firması CS3'ten sonra ilk defa Beta sürümü ile birlikte bir Photoshop sürümü yayınlıyor!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.