Yazılım

Windows 8 Pro'ya dair bilgiler sızdırıldı!

Windows 8 ile ilgili bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor!


Windows 8 ile alakalı son haberleri çok hızlı bir şekilde yayınlayan bir sitenin olduğunu, dün Windows 8'e ait ilk pre-RC sürümü görüntülerini sunduğunu  haberimizde belirtmiş, ilk görüntüleri galerimizde sizlere sunmuştuk:WinUnleaked.tk bugün yepyeni bir Windows 8 haberi ile tekrar karşımızda. Gelen ilk bilgilere göre Windows 8 Pro'nun ilk görüntüleri sızdırıldı. Hatırlarsanız Windows 7'de karşımıza çıkan Professional sürümü artık Windows 8 ile birlikte Pro olarak anılacak. Dünyada görüntüleri ilk kendinin sunduklarını söleyen WinUnleaked.tk sitesi Windows 8 Pro'nun Windows to Go yüklü olarak geleceğini ve geçici olarak Ekim ayında yayınlanan Windows 8 Geliştirici Önizlemesi'nin eski boot ekranına sahip olduğunu iddia ediyor.

1333107037_1.png
Windows 8 Pro'da olduğu iddia edilen bir diğer özellik ise Windows 8 Pro SKU'larının M3 EULA ve Microsoft Confidential Winver ibaersinin kullanılacağı! Sitede son olarak bahsedilenlerden birisi de Windows 8 Pro'da Windows Media Center'in olmayışı.1333107378_2.png
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.