Yazılım

Android ve iOS için BBM kullanıcılarına müjde!

BlackBerry Messenger'ın Android ve iOS sürümleri için görüntülü ve sesli görüşme özelliği geliyor.

Android ve iOS için BBM kullanıcılarına müjde!

BlackBerry’nin popüler mesajlaşma uygulaması BlackBerry Messenger, Android ve iOS için yayınlandıktan kısa bir süre içinde indirme rekorları kırdı. BlackBerry Messenger uygulamasının çok yakında 50 Milyon indirme sayısına ulaşması bekleniyor.

Bu ilgiyi değerlendiren BlackBerry firması, uygulamaya sesli ve görüntülü görüşme eklemeye karar verdi. BBM ile çok yakın zamanda her iki sürüm içinde sesli ve görüntülü görüşme yapılabilecek. Konuyla ilgili açıklama yapan BlackBerry Genel Müdür Yardımcısı Andrew Bocking, uygulamanın sesli ve görüntülü görüşme eklenmesinden sonra da ücretsiz olarak kalacağını söyledi.

1383044351_bbm-voice.jpg

Şirket kitleye göre reklam yayınlayarak bu uygulamadan para kazanmayı hedefliyor. Reklamların kitleye yönelik olması ile hem kullanıcılar rahatsız olmayacak, hem de reklam veren istediği kitleye hızla ulaşmış olacak. Uygulamanın yılsonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.