Yazılım

Bilgisayarınızda Android Uygulamalarını kullanın

Bir çok kategoride kullanılan ve büyük ilgi gören Android bilgisayarınızda kullanabilmeniz için bir yazılım geliştirdi.

Bilgisayarınızda Android Uygulamalarını kullanın

Bilgisayarınızda Android cihazlar için geliştirilen uygulamaları kullanmak için bir yazılımı kurmanız yeterli. Aşağıda bahsedeceğimiz yazılım üstelik ücretsiz sunuluyor.

1334002584_bluestacks.jpg

Android son günlerde mobil ve tablet platformlarının vazgeçilmezi. Android işletim sistemi günümüzde iOS işletim sisteminden sonra en çok tercih edilen sistem oldu. Bir çok kategoride kullanılan ve büyük ilgi gören Android için kullanışlı bir yazılım geliştirildi.

Geliştirilen programın adı BlueStacks. Bu programı kurduğunuz zaman istediğiniz Android uygulamasını bilgisayarınızda kullanabileceksiniz.  Beta 1 ile yenilenmiş sürümde Alfa sürümünden farklı olarak 450 adet uygulama bulunuyor.

1334002629_bluestacks-android-uygulamasi.jpg

BlueStacks, Windows 7, XP (Service Pack 3 yüklü) ve Vista'yı destekliyor. Uygulama, Angry Birds, Fruit Ninja, Everynote gibi birtakım entegre oyunlar ile kullanıcıya sunuluyor.

Direkt bilgisayarınızda kullanmaya başlayabileceğiniz Android yazılımlarını Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca  Android yüklü cihazınızdan bağlantı ile cihazdaki tüm servisleri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.