Yazılım

Windows 8 RC'den yeni görüntü geldi!

Microsoft'un beklenen işletim sistemi Windows 8'den yeni görüntü geldi!

Windows 8 RC'den yeni görüntü geldi!

Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi Windows ailesinin yeni gelecek üyesi olan Windows 8 hakkındaki internete düşen görüntüler günden güne artmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz ay Barselona'da yapılan MWC 2012 etkinliğinde tanıtılan Windows 8 Consumer Preview yani tüketici önizleme sürümünden sonra gözler Windows 8'in yeni gelecek sürümü RC'ye çevrildi. Windows 8 RC'ye ait ekran görüntüleri yavaş yavaş internete düşmeye başladı bile.

Önceki günler Windows 8e ait yeni ekran görüntülerini galerimizle birlikte sizlerle paylaşmıştık hatırlarsanız: ...

1333646960_20120404091622.jpg

Bugün Windows 8 RC'ye ait olduğu iddiaa edilen bir görüntü daha internette dolaşmaya başladı! Yeni görünen ekran görtüsüne baktığımızda karşımıza çıkan değişiklikler olarak Windows Gezgini'nde bulunan Ribbon'un daha düz ve Metro arayüzüne daha benzer bir hale getirildiğini açık bir şekilde görüyoruz. İnternette yazılarını gördüğümüz analistlerin Windows 8'e dair yeni özelliklerin ekleneceğini zaman zaman görebiliyoruz.

Önceki Windows 8 görüntülerini görmek için galerimize gidebilirsiniz:


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.