Yazılım

Chrome Apple'da da ilk sıraya yerleşti!

Google Chrome iOS'ta da 1 numara.


Geçtiğimiz günlerde en popüler internet tarayıcısı koltuğuna oturan Google Chrome iPhone ve iPad için de uygulamaya konmuştu. Perşembe günü yayınlanan program ücretsiz programlar içinde şimdiden en çok indirilen program oldu. iPad kullanıcıları 9.7 inç ekranda bu tarayıcının verdiği deneyimi yaşamak için oldukça ilgi gösterdi. Chrome şimdi iOS kullanıcıları için Opera,Dolphin ve Safari'ye alternatif olarak sunuluyor.

Chrome Android dünyasındaki çıkışıyla da damgasını vurmuştu. Google Play'in en çok kullanılan programlarından biri olmuş ve 310 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğu Google I/O konferansında da belirtilmişti. Chrome'daki adres çubuğuyla entegre edilmiş arama motorunun bulunması en kullanışlı özelliklerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca sekmeler arası geçiş rahatlığı da sağlıyor. Ayrıca iOS kullanıcıları tarayıcıdan bilgisayarlarına web sayfasını kolaylıkla gönderme işlemi yapabiliyorlar. iOS listesinde 3574 reyting alan uygulamanın neredeyse 5 yıldızı var.

1341059514_chrome-ios.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.