Yazılım

E-postalarınıza 'dur' deyin!

Bu haber, e-postalarını takip edemeyecek kadar yoğun çalışan kişileri sevindirecek gibi görünüyor.


Yeni gelen özellik ile e-mail kutunuza durmadan akan e-postalara geçicide olsa dur deme imkanına sahip olacaksınız. Baydin Inc. Şirketinde çalışan Aye Moah'ın geliştirdiği içerik e-postalarını takip edemeyecek kadar yoğun çalışan kişileri sevindirecek gibi görünüyor.

Chrome uzantılı olarak kullanılabilecek içerğe 'INBOX PAUSE' adı verilmiş. INBOX PAUSE, 'Pause' tuşuna bastığınız andan itibaren, e-postaların hesabınıza ulaşmasını engelliyor ve siz görmek isteyene kadar, engellenen postalarınızı gizli bir dosyada depoluyor. Hatta bu uygulama ile e-posta göndericilerine, mesajın alıcıya ulaşmadığına dair otomatik cevap da gidiyor.

1346672833_inboxpause-1.png

Bu uygulama ile gelen kutunuzu durdurduğunuzda, gelen kutusunun üzerinde, postaların durdurulduğuna dair bir uyarı çıkıyor. İçeriği geliştiren Moah bu konuda yaptığı açıklamasında 'e-postalarınıza kısa bir ara verin ve özgür olun' dedi. INBOX PAUSE, şuan için yalnızca Chrome için kullanılabilir.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.